asık 0ldum oleyy

S

sevqi

Forum Okuru
asık 0ldum oleyy
Asık 0ldum kıslar iimi kötümü yhaa:S ama simdi bsy düsünemi0rum ki.!!:D:D

:oops::oops::oops:

Ce: asık 0ldum oleyy

iyi iyi aşkı olmak kadar güzel bişey varmı:D:Deee kötü yanlarınıda unutmamalı ama aşkın acısı bile bir başka oluyor.evet şimdi bişey düşünemezsin işte aşk budur mantığın devreden çıkar.umarım bir ömür mutlu olursun sevqi senin adına sevindim:)

Not:seni anneye söyliyecem ablaaaaa :D:D:D

öncelikle kutlarım aşık olduğun ve aşkını bizlerle paylaştığın için:Dne güzelki böylesine bir duyguyu yaşıyorsun dilerimki aşk hayatında asla acıya üzüntüye ve ihanete yer olmaz döktüğün gözyaşı sevinçten olsun herzaman;)mutluluklar yaşa aşkını doyasıya
not :hiç birşey yapamazsın alırım adminliğini elinden:Dben arkandayım sevgi korkma:D

amannnn aşık mı oldun :D
geçmiş olsun bacım yau.
aşk bence çok gereksiz,saçma sapan bişey..
ama inş senin için herşey istediğin gibi olur.

:) hadi bakalim hayirli olsun sevqi cevrede o kadar mutsuz ve sevgiyi aski bulamamis insanlar varki sanslisin en guzel sekilde degerlendirmene bak mutluluklar ;) darisi bize ins :))

aşık olmak gibi güzel bişey varmı :Dbende aşığım ve çokkk mutluyum :dancing:inşallah sonuda güzel olur ve hiç aşk acısı çekmezsin

:n028:tebrik ederim aşık olmak çokgüzel birşey de olsa bu aşık olduğun kişiye de bağlı inşallah ikinizde değerini bilirsiniz

kalp.jpg

Son düzenleme:
Geri