Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü
Kuzey Güney 25. bölümde çalan şarkı sözleri Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler, ekranların sevilen dizisi, Kuzey Güney 25. bölümde çalan Aşık Veysel'den Haydar Haydar şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıma açıyoruz.
< Konu Resmi..>

Ben melanet hırkasını kendim giydim kime ne
Arı namus şişesini taşa çaldım kime ne
Aah Haydar Haydar taşa çaldım kime ne.

Kâh çıkarım gökyüzüne, seyrederim âlemi Kâh inerim yeryüzüne, seyreder âlem beni
Sofular haram demişler, bu aşkın şarabına
Ben doldurur, ben içerim, günah benim kime ne
Kâh giderim medreseye, ders okurum hak için
Kâh giderim meyhaneye, dem çekerim aşk için
Sofular secde eder, mescidin mihrabına
Benim ol dost eşiğidir, secde gâhım kime ne
Nesimi'ye sorduklarda o yar ilen hoşmusun
Hoş olayım olmayayım, o yar benim kime ne

Aşık Veysel - Anam hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
aşık veysel hayaı hakkında bilgiler lazım var mıdır ? aşık veysel hayaı hakkında bilgiler lazım var mıdır ?
Uzun ince bir yoldayım
Gidiyorum gündüz gece..:D

Ne güzel söylemiş Aşık Veysel değil mi ? Mümkünse Aşık Veysel 'in hayatını paylaşmanızı bu sayfaya yazmanızı rica ediyorum..
Soru-Cevap 1
Aşık Veysel Atatürke hangi şiiri yazmış Aşık Veysel Atatürke hangi şiiri yazmış
Aşık Veysel'in yazdığı şiirlerden biri Atamıza ithaf edilmiş. Acaba ünlü ozan Atatürk'e hangi şiiri yazmış bu sayfadan paylaşabilirmisiniz, teşekkürler..
Soru-Cevap 1
Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007
Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 SANATÇI ADI : Aşık Veysel ALBÜM ADI : Sivas Ellerinden YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Haluk Levent - Aşık Veysel Haluk Levent - Aşık Veysel
Biri görmez gözü ile Görmüş dünyayı özü ile Çalmış söylemiş ölesiye Hek bildiği dilin gözü ile Onun adı Aşık Veysel Şatıroğlu yolu uzun ince Görebilsen gör dünyayı Görmüş dünyayı sözü ile Biri arar yanlış ile Bulmuş doğruyu dost dost diye...
G-H Harfli Şarkılar 0
Aşık Veysel - Anam Aşık Veysel - Anam
Aşık Veysel - Anam dokuz ay koynunda gezdirdi beni ne cefalar cekti ne etti anam aci tatli zahmetime katlandi ucurdu yuvadan yeritti anam analarin hakki kolay odenmez analara ne yakismaz ne denmez bal uykudan gece kalkar usenmez...
A-B Harfli Şarkılar 0