Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü
Kuzey Güney 25. bölümde çalan şarkı sözleri Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler, ekranların sevilen dizisi, Kuzey Güney 25. bölümde çalan Aşık Veysel'den Haydar Haydar şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıma açıyoruz.

< Konu Resmi..>

Ben melanet hırkasını kendim giydim kime ne
Arı namus şişesini taşa çaldım kime ne

Aah Haydar Haydar taşa çaldım kime ne. Kâh çıkarım gökyüzüne, seyrederim âlemi
Kâh inerim yeryüzüne, seyreder âlem beni
Sofular haram demişler, bu aşkın şarabına
Ben doldurur, ben içerim, günah benim kime ne
Kâh giderim medreseye, ders okurum hak için
Kâh giderim meyhaneye, dem çekerim aşk için
Sofular secde eder, mescidin mihrabına
Benim ol dost eşiğidir, secde gâhım kime ne
Nesimi'ye sorduklarda o yar ilen hoşmusun

Hoş olayım olmayayım, o yar benim kime ne

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Can Gox'dan Haydar Haydar Şarkısının Sözleri Karşınızda Can Gox'dan Haydar Haydar Şarkısının Sözleri Karşınızda
Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözleri Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözü Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Haydar Haydar...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü
Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Can Gox Hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Can Gox Haydar Haydar adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri
Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben şarkı sözü Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri Başarılı müzik grubu yüksek Sadakat'in hit şarkılarından biri oaln Sana Aşık Yanlız Ben sözlerini bu sayfamızda ilgili arkadaşalra sunuyoruz...
Yerli Şarkı Sözleri 0