Aşık Veysel - Mecnunum Leylami Gördüm

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Aşık Veysel - Mecnunum Leylami Gördüm
Aşık Veysel - Mecnunum Leylami Gördüm mecnunum leylamı gördüm bir kerece baktı geçtı
ne sordum nede söyledi

kaslarını yıktı geçtı
soramadım bir çift sözü
aymıydı günmüydü yüzü
sandım ki zühre yıldızı
savki beni yaktı geçtı

ateşinden duramadım ben bu sırra eremedim
seher vakti göremedim
yıldız gibi aktı geçtı

bilmem hangi burç yıldızı
bu dertler yareler bizi
gamze okun bazı bazı
yar sineme çaktı geçtı

izzet-i der ne hikmet iş
uyur iken gördüm bir düş
zülüflerin kemend etmiş
yar boynuma takti geçti

Haluk Levent - Aşık Veysel hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
aşık veysel hayaı hakkında bilgiler lazım var mıdır ? aşık veysel hayaı hakkında bilgiler lazım var mıdır ?
Uzun ince bir yoldayım
Gidiyorum gündüz gece..:D

Ne güzel söylemiş Aşık Veysel değil mi ? Mümkünse Aşık Veysel 'in hayatını paylaşmanızı bu sayfaya yazmanızı rica ediyorum..
Soru-Cevap 1
Aşık Veysel Atatürke hangi şiiri yazmış Aşık Veysel Atatürke hangi şiiri yazmış
Aşık Veysel'in yazdığı şiirlerden biri Atamıza ithaf edilmiş. Acaba ünlü ozan Atatürk'e hangi şiiri yazmış bu sayfadan paylaşabilirmisiniz, teşekkürler..
Soru-Cevap 1
Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü
Kuzey Güney 25. bölümde çalan şarkı sözleri Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, ekranların sevilen dizisi, Kuzey Güney 25. bölümde çalan Aşık Veysel'den Haydar Haydar şarkısının sözlerini bu sayfamızda...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007
Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 SANATÇI ADI : Aşık Veysel ALBÜM ADI : Sivas Ellerinden YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Haluk Levent - Aşık Veysel Haluk Levent - Aşık Veysel
Biri görmez gözü ile Görmüş dünyayı özü ile Çalmış söylemiş ölesiye Hek bildiği dilin gözü ile Onun adı Aşık Veysel Şatıroğlu yolu uzun ince Görebilsen gör dünyayı Görmüş dünyayı sözü ile Biri arar yanlış ile Bulmuş doğruyu dost dost diye...
G-H Harfli Şarkılar 0