Aşıklar için test...

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye
Aşıklar için test...
ne kadar mutlusun testi aşıklık testi
Gerçekten aşık mısınız Meleklerim? :):)

Ben onu seviyorum, deliler gibi aşığım mı diyorsunuz Melişlerim? O aradığım insan, doğru insan mı diyosunuz yoksa acaba diye soruyor musunuz? İster sorun ister sormayın ama bu testi en azından kendinizden biraz daha emin olmak için cevaplayın ve aşkınızı tescilleyin.

1.Arkadaşlarınıza sevgilinizin sizin için uygun olup olmadığını hiç sordunuz mu?
a-Evet
b-Hayır. Siz seçiminizi yaptıysanız, kimsenin onaylamasına gerek yok.

2.Başkası "yakışıklın nasıl?" veya "inşallah bende böyle bir erkek bulurum" dediğinde, siz:
a-Konuyu değiştirirsiniz.
b-Çok hoşunuza gider.

3.Çabuk cevap verin: Eğer sevgiliniz birgün o seksi saçlarını veya bol kazançlı işini kaybedecek olursa, ona karşı duygularınız değişir mi?
a-Cevap vermek için biraz düşünmeniz gerekiyor.
b-Kesinlikle değişmeyecek.

4.İlişkiniz hakkında en çok hangi iltifat hoşunuza giderdi?
a-Birbirinize çok yakışıyorsunuz.
b-Birbiriniz için yaratılmışsınız.

5.Arkadaşınızla sevgiliniz hakkında konuşurken, bazı şeyleri isteyerek atlar mısınız?
a-Evet, yanlış davranışlarını genelde saklar, kavgalarınızdan söz etmezsiniz.
b-Hayır, başkalarının gözünde daha iyi olması için hiçbir neden yok.

6.Sevgiliniz sizi aldatacak olsa en çok neye üzülürsünüz?
a-Başkasıyla olmak varken, onunla hayatınızın birkaç senesini harcadığınıza.
b-Ona bir daha sarılıp, koklayamayacağınıza.

7.Uzun zaman onunla birlikteyken (hafta sonları, uzun araba yolculukları) ne hissediyorsunuz?
a-Sıkılıyosunuz.
b-Çok mutlu oluyorsunuz. En ufak detayı mutluluğa dönüştürmeyi biliyosunuz.

Sonuc
A'lar çoğunlukta ise
'Aşk yaşamıyorsunuz. :puf::puf::puf:

B'ler çoğunlukta ise
Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

:eferin: :eferin:

B'ler çoğunlukta ise
Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde

:D aşığımmm üleeennn aşıkkkkkkk :D :deli:

sevmek

ben birisini seviyorum adı melek benim emir adım ben ona yada o bana uyuyormu

B'ler çoğunlukta ise
Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

harika bir test olmuş hele sonuçu görünce cok daha mutlu oldum aynen ölee hayatımın en güzel ve en degerli şeyine sahibim ona ve ona aitt kocaa bir yüreğe...
tşklerrr canımm ...

B'ler çoğunlukta ise

:)

B'ler çoğunlukta ise

bugün testler benden yana heraldee olumsuz hiç yok

Geri