Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

Asil Bir Trend: Saray Çizgileri Trendi....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Saray Trendy Asil Trend Saray Çizgileri

İşte yeni trend te bir prenses bir kraliçe olacaksınız bayanlar..İşte saraydan gelen asil bir o kadarda şık olan bu trend eski çağları şimdiki zamana taşıyor...Bakalım saray trendi nasılmış....Osmanlının giyim tarzını da sizinle paylaşmak istiyorum...

< Konu Resmi..>

Asil trend: Saraylı çizgileri

Saray çizgileri modası elbette Düşes Kate Middleton'la başlamadı. Fakat onun uyuyan devi uyandırdığını söyleyebiliriz. II. Elizabeth'in kendisi için seçtiği tasarımların etkisi modada yeniden sezilmeye başlandı. Pahalı tasarımları giymediğinizi iddia etseniz bile her markanın bu trendi bir şekilde taklit etmeye başladığı konusunda uyaralım.

Middleton kardeşler vücutlarına muhteşem şekilde uyan harika elbiseler ve cıvıl cıvıl dekorastif şapkalarıyla bir süredir moda gündemini sıkça meşgul ediyorlardı. Artık sesleri onlara daha dikkatli bakmamıza sebep olacak kadar gür çıkıyor.

< Konu Resmi..>

Dolce&Gabbana
    Akımın öncülerinden biri D&G oldu. Zarif taçlar ve narin boyun ayrıntılarıyla gömlek ve elbiseler boyut kazanacak.

< Konu Resmi..>

Oscar de la Renta
    Peplum modasını hatırladınız mı?

Etek-ceket takımlarında artık saraylı asaleti olacak.

< Konu Resmi..>

Jil Sander
    2012-2013 sonbahar/kış sezonunda düğmesiz, geniş kesimli paltoları göreceğiz.

< Konu Resmi..>

Erdem
    Saraylı bir kadın için etek boyu dizaltıdır.

< Konu Resmi..>

Valentino
    Ayakkabılarda da aynı zarafet var. Topuklar kesinlikle yüksek değil ve ayakkabı burunlarında sivri hatlardan kaçınılıyo

< Konu Resmi..>

Bottega Veneta
    Elbette bu akım en çok aksesuarları etkiledi. Daha önce de söylediğimiz gibi takıları bu sezondan itibaren çok moda olacak.

< Konu Resmi..>

Ralph Lauren
    Saray ve retro akımları bir arada... Elbette böyle bir kombinasyonu sokakta giyemezsiniz. Fakat kumaşlara ve süveter desenlerine dikkat!

< Konu Resmi..>

Chanel
    Kabarık prenses etekleri geri döndü.

< Konu Resmi..>

Burberry Prorsum
    Klasik bir mekintoşa (palto elbise diyebiliriz) peplum ayrıntısı eklenerek daha gösterişli hale getirilmiş.

< Konu Resmi..>

Carolina Herrera
    Özellikle gelin adayları bu trendin tadını çıkarmalı!

< Konu Resmi..>

Barbara Tfank
    Drape elbiseler zarif saraylı görünümün altın kuralı. Üstelik her vücut şeklini de anında daha güzel gösterebiliyor.

Asil Bir Trend: Saray Çizgileri Trendi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Bu trenden inen bir daha binemez''

''Bu trenden inen bir daha binemez''

Başbakan, partisinin grup toplantısının kapalı bölümünde, Anayasa Mahkemesi’nin türban kararı ve kapatma davası nedeniyle morali bozulan arkadaşlarına hitap etti. Erdoğan, "Bizim A-B-C planımız planımız yok mu, moralimiz bozuluyor’ diyen arkadaşlar var. Merak etmeyin bizim de sadece A, B, C değil D ve E planlarımız da var. Ama kamuoyuna açıklamıyoruz" dedi. Karara kadar tatil yok...
  2. harem pantolon trendi

harem pantolon trendi

harem pantolonlar harem pantolon
  3. Kahverengi trendi

Kahverengi trendi

kahverengi kıyafet kombinleri kahve tonları 2009 un en çok tercih edilen trend renkleri arasında yer alıyor...sadeliği ve klasiği sevenler genellikle kahve renginden yana tercih yapıyorlar.*MeÇHuL*
  4. Beyaz Çorap Trendi

Beyaz Çorap Trendi

beyaz çorap beyaz çorap modası okul çorapları okul çorabı modelleri Beyaz çorapları okula giderken formanın altına giyerdik...O zaman benim hiç hoşuma gitmezdi aynı çoraplar yine moda...Eğer o zamanlar hoşunuza gidiyorsa bu moda tam sizlik... Hadi bakalım melekler çıkarın beyaz çorapları sakladığınız yerlerden :tik:
  5. İşte Yeni Trendlerden Biri Daha Sarı Kaş Trendi...

İşte Yeni Trendlerden Biri Daha Sarı Kaş Trendi...

Sarı Kaş Trendi Sarı Kaş Modası Siz sarı kaş severmisiniz bilmem ama ben pek hoşlanmadım yani benim kaşlarımın rengi gayet iyi sarı yapmaya niyetim yok...Büyük bir kesim sarı kaş modasını tutmuş bazı ünlüler bile sarı kaş trendine kendilerini kaptırmışlar.... Söz konusu makyaj olduğunda sarı kaşlar gittikçe daha popüler bir hale geliyor ve bu güçlü, kalın koyu renkli kaşlar daha çok...

Sayfayı Paylaş