asıl dertle tanıştım sanırım

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
asıl dertle tanıştım sanırım
bundan 15 gün kadar önce babamın ses tellerinden biyopsi yapıldı.. tamam sonuç belli değil ama dr. kesinmiş kadarda emindi konuşurken.. sonuç kötü büyük ihtimalle dedi.. babamın gırtlağının yarısını almaktan bahsediyo, boğazına delik açılıcakmış.. ve sesi nasıl olucak muamma.. bunları annemde bilmiyo babamda.. annem tahmin ediyo.. sonuçlar kötüdür diyo. ama babam ara ara korkuyo ara ara cesaretleniyo.. ''bişeyim yok benim '' diyo.. oooff çok kötüyüm yaa. hele biyopsi alındığı gün çok kötüydüm. şimdide çok farklı değilim aslında.. hastaneyi aradım sonucunuz çıkmış dediler.. ama vermiyolar telefonla.. yarın gidicekler.. babamın öğrenmesini istemiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum.. içim daralıyo sığmıyorum içime.. ya sonuç kötüyse?

Allah yardımcınız olsun canım benim yaaa :( benim bir tanıdığımda da böyle bir şey oldu bir cihazla konuşabiliyordu sesi dışında herşeyini kendi yapabiliyordu Rabbim şifasını versin inşallah babacığını başınızdan eksik etmesin :(

gayet iyi canım yıllardır cihaz ile konuşuyor onun dışında herşeyi çok iyi normal hayatına devam ediyor sende endişelenme lütfen Rabbim babağına sağlık versin başınızdan eksik etmesin cnaım :kiss:

amin canım ALLAH razı olsun.. tahlillerimiz kötü çıktı dün :( bide aksine asker kardeşim sürpriz yaptı.. aynı gün kardeşiminde askerliği bitti.. rabbim yardımcımız olsun.. inşallah kolayca atlatırız bu durumuda.. duanıza ihtiyacım var.. her zamankinden daha da fazla

geçmiş olsun lamiya Rabbim şifa versin ama bu konuda sizde çok önemlisiniz sonuç kötü çıksa bıle süreklı morelmen yüksek tutmaya çalışın.benım annemde meme kanserine yakalandı 1 ay önce annem öğrendiğinde çok kötü oldu yani öle diyimki arada gülse konuşsada kendını kefene koydu neredeyse.biz elımızden geldince herşeyin düzecelını aşıladık hasta gibi davranmadık annem yakında ışın tedavisi görcek ve morelmen şuan inanılmaz iyi maşallah doktorda çok önemlı bu konuda inan annem ılk öğrendiğinde aptal bı doktor hep kötü yanlarını anlatıp direk kadına kansersın diye yüzüne sölemiş.sizin desteğiniz ve karşılacağı doktor çok önemli.Allah her daim yanınızda olsun inş. babacın düzelir yüzünüz gülerç.

amin canım ALLAH razı olsun.. tahlillerimiz kötü çıktı dün :( bide aksine asker kardeşim sürpriz yaptı.. aynı gün kardeşiminde askerliği bitti.. rabbim yardımcımız olsun.. inşallah kolayca atlatırız bu durumuda.. duanıza ihtiyacım var.. her zamankinden daha da fazla
canım benim Allah şifasını versin inşallah Özgülün de dediği gibi moral gerçekten çok önemli derlerya en iyi ilaç moral diye ;) moralinizi yüksek tutun iyi düşünün iyi olsun

bundan 15 gün kadar önce babamın ses tellerinden biyopsi yapıldı.. tamam sonuç belli değil ama dr. kesinmiş kadarda emindi konuşurken.. sonuç kötü büyük ihtimalle dedi.. babamın gırtlağının yarısını almaktan bahsediyo, boğazına delik açılıcakmış.. ve sesi nasıl olucak muamma.. bunları annemde bilmiyo babamda.. annem tahmin ediyo.. sonuçlar kötüdür diyo. ama babam ara ara korkuyo ara ara cesaretleniyo.. ''bişeyim yok benim '' diyo.. oooff çok kötüyüm yaa. hele biyopsi alındığı gün çok kötüydüm. şimdide çok farklı değilim aslında.. hastaneyi aradım sonucunuz çıkmış dediler.. ama vermiyolar telefonla.. yarın gidicekler.. babamın öğrenmesini istemiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum.. içim daralıyo sığmıyorum içime.. ya sonuç kötüyse?
slm lamiya allah babana sifa versin ne oldu haber varmi cnm nasil bbn:(

Geri