Asil Sözler 2016

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Asil Sözler 2016
İster skype, ister, sosyal paylaşım ağınız yada whatsaap durum mesajı olarak tercih edebileceğiniz birbirinden güzel asil sözleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
acimasiz-sozler-2014.jpg

Boyun eğmem yalnızlığıma ben severim seni sensizde bir başıma...

kimse bilmez içimde ki seni, sen bile bilemezsin benim gururumda ki sensizliği..

Hep seni düşünürüm seni ararım yalnızlığımda, ama ihanetin siler içimdeki acıyı yine kalırım bir başıma...

Seni sevdim öleceğimi bilerek, kendimden kaçıp seni yani azrailimi seçtim...

Gülüşün vardı benim umutlarıma umut veren, gidişlerin vardı beni benden ölüme iten...

Hayatımda bir seni sevdim, sende beni değil başklarını sevdin, olsun be güzelim ben böylede hayatı severim..

Senin için hayattan soğuyacağıma, adına bir çizgi çeker giderim..

ihanetin bedeli olsada gözyaşı, ben sadece yalanlarına güleceğim...

Asil duruşumu, senin gibi bir yalancı bozamaz...

Belki bugun varsın, ama yarınımda olamayacak kadar yalancısın...

Dinlediğim her şarkıda sen gelsende aklıma, sadece bir rüyaydı diyip unutacağım seni...

Gururumu kıranın hayallerini dağıtırım...

Ben seversem nefes gibi olurum sevdiğime, ben gidersem dönülmez bir gemi olurum limanında...

Ümitlerim sen olsanda hayatımda, yalanlarınla bitirdin içimdeki sevgiyi oyunuda...

Senin gözlerine aşık oldu bu yürek, sözlerin zaten yalandı duymadım farzet...

5 paralık sözlerinle kandıramazsın beni, daha ucuza gittin sahte sevginle kandırdın kendini..

Senin için ağlamak isterdim lakin senin için akıtacak yalancı gözyaşım yok...

Ben kendimi sevdim seni sevdim diye, sen kendine inanmadın yalancısın diye...

Mutlu olmak istiyorsan doğruları söyle, bir gün yalanın çıkarsa ağlarsın yalan sözlerine...

Derdimin dermanı olsun o cennet gözlerin, sadece bana baksın cennet bildiğim gözlerin...

Yorgun yıllarım biriksede dertlerle, bir gülüşün yeter alır götürür beni huzurun içine..

Canımı yakan yalanların olsada, gerçeklerimle seveceğim seni bunu sakın unutma...

Kırdım zincirleri artık kimse bağlamaz beni, ne yalanlar nede sahte sevgilerle artık oyalamam kendimi..

Değerin ne ki? Söylediklerin ne olsun? Yalan mı ? Doğru mu? Bunları kendine sordun mu?

3 Kuruşluk laflarınla beni kandırmaya çalışma, 5 kuruşluk yalanlarıda gördük bu hayatta...

fiyatını bilmeneyen pazarımda yer alamaz...

Akıttığın gözyaşlarından bıktıysan, doğruları söylemeyi denemelisin...

Yalancının her gözyaşı bir yalan, her yalanı bir gözyaşı demektir...

Gidene dur diyecek kadar küçülmedim, kalana git diyecek kadar adileşmedim..

ya doğrularınla gel bana, yada yalanlarınla mutluluklar sana...

her güneşin doğusu nasıl gerçek ise benimde sana duyduklarım o kadar gerçektir..

Gitmek istesem de senden gidemem bir yere, içimde öyle bir sen varki kanatır kalbimi sensizliğimde..

ne kadar uzağımda olsanda, içimde okadar yakınım sana..

üzülmem yalancı sevgiliye, üzülmem giden günlerime, tek üzüldüğüm nasıl sevdim olur kendi kendime..

Bugün var isen hayatımda yarın yok olursun yalanlarınla..

Asil duygularımı basit sevdalara harcayamam..

Basit yalanlarınla kandır kendini, ben asil duygularımla gidiyorum yalancı sevgili..

Dün Başrolü oynuyanlar hayatımda şimdi figüran oldular...

Senin adına hayat koydum, hayat'ta bana koydu...

Yalancılar ile işim olmaz, işim olanlar ise yalan olmaz...

Geri