aşılama fiyatları ne kadar?

Ben yaptığım dönemde çok pahallıydı dolar bazında 96 da yaptırdım arkadaş doğru söylüyor kızlar eczanelerle pazarlık yapmayı unutmayın Allah hayırlı evlatlar versin tüm isteyenlere

aşılama

mrb arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim ilk günden beri korunmadığımız halde çocuğumuz olmuyor geçen yılın temmuz ayından beri doktora gidiyorum kullanmadığım ilaç yaptırmadığım test kalmadı ama olmuyor bende de eşimde de en ufak bir problem yokmuş doktor bize gün verdi ve bu günlerde ilişkiye girmemizi söyledi eğer yine gebelik olmazsa aşılama yöntemini deneriz dedi ve ben bu ay da hamile kalamadım doktora gitmeye korkuyorum aşılama yöntemiyle ilgili hiç bir bilgim yok ama fiyatları söylediğiniz gibi çok pahalı ise nasıl yaptırırız bilmiyorum 3-4 gün sonra doktora gidicez bize dua edin.......

arkadaşlar slm ben özel elazığ mdkal park a gittim.dr ,um fethi hanay bir sürü test falan yaptı olmadı cocugum. tüp lerime baktı açık dedi ilaç yine olmadı 3 defa catlatma iğnesi verdi olmadı aşılama dedi.niye cocugum olmuyor dedim sorun sende dedi peki niye dedim mercimek tanesi kadar kis var dedi.

Geri