2.5 yıllık evliyim canım 25 yaşındayım daha ilk günden itibaren bekliyoruz hiç bir sorunumuz da yok ne esimin ne de benim ama olmuyor şimdiye kadar kullanmadım iğne hap kalmadı yorgunum artık :( :(
cnm seni cok iyi anliyorum bnde 4 yil oluck 22 yasindym benmde yapmadm sey kalmadi bn pco yumurtalarim olusmuyor

Allah yardimcin olsun canım gerçekten çok zor bi durum sen 2 ayda olsa o guzrl duyguyu yasamissin allahim yine yasatacak ben inanıyorum yeter ki dua et bu arada ilk asilamanda 12 gün sonra falan belirtin olmusmuydun

Allah yardimcin olsun canım gerçekten çok zor bi durum sen 2 ayda olsa o guzrl duyguyu yasamissin allahim yine yasatacak ben inanıyorum yeter ki dua et bu arada ilk asilamanda 12 gün sonra falan belirtin olmusmuydun
ben cok umutszdum 9.günü idrar yaptm cikmayinc tmm yoktr dedim umudumu yitirdim adrti bekliyodum artik 16.gun oldu ablamin zoruyla gittim tahlil verdik ben git sen al yoktr zaten dedim degerim 208 cikti Sok Oldum rabbim birdaha kısmet etsin iinşallah

Yok canim gidemedim cenazemiz vardı ama bugun kahverengi akintim ve pembe renkte 3 damla kan geldi kafam çok karıştı korku sardı beni sabahtan gidicem tahlil vermeye

Geri