asilama icin yardim ne olur...

canımınici

Yeni Üye
Üye
asilama icin yardim ne olur...
Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin.
Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin almam gerekiyor o yüzden tam olarak ögrenmem lazim. bana yardimci olursaniz sevinirim tsk. :D

Canim ben istanbuldayim yeni yaptirdim asilama sonuc bekliom. Ben 350 tlye yaptirdim adetken baskio ilk muayne 10 yada 15 gun icresinde tum islemler bitiyo hayirlisi osun

cevap icin tsk canim insallah hakkimizda en hayirlisi olur rabbim hayirli evlatlar nasip etsin. Ben dedigim gibi yurtdisindayim belki önümüzdeki aylarda gelebilirim.. ben ankarada bir özel doktorla görüstüm o bana yumurta takibi ve asilama icin 480 lira dedi.. Bana kullanacagim ilaclarin ismini söyledi gonadotropin hormon ignesiymis bir adiylada ovitrelle olarak geciyor nette. ilaclarin fiyati beni sasirtti 500 lira dedi igneler icin. bu fiyat normalmi? ve hsg icin de 600 lira dedi.normalde bu kadar pahalimi?

kiz bu beni kandiriyormu yoksa bu kadar pahali olurmu bu isler..
Canim bana bütün asilaman 1000 lira felan tutar dedi. normalmi?yani sen biliyon ya ondan soruyom...

ben asilama icin bash vurdum doktora,bana asilama fiyati 1400tl soyledi,ben azerbaycanda yashiyorum.Ilaclar da kac para tutacaq bilmyorum(( cokmu pahali?? Neden ilk asilama tutmuyo? bilen varmi??

Geri