aşılama ne kadar

ilos1

Yeni Üye
Üye
aşılama ne kadar
Selam kızlar 11aylik evliyim heray husrana uğradım bu ay artık son umudum önümüzdeki ayda olmazsa hemen doktora ama SGK karşılamıyor bugün özellikle gittim kriterler olmuyormus cok üzülüyorum inş bu sefer bir bebegimiz olur veya bildiginiz bir hastane varmı esim çok pahalıysa gidemeyiz diyo çok üzülüyorum sadece düşüyorum

Allah yardımcın olsun canım inşallah ama bence biraz daha bekle eğer sağlık sorunun yoksa bekleyiş zor ama Rabbim yardımcın olsun aşılama konusunda bilgisi olanlar yazsınlar evet hepimiz bilinçlenelim

Büşra tsk ederim cnm ben eşime bağlıyorum çünkü çok sigara içiyor hafta sonlarıdaolmazsa olmaz alkolü var yani bende bir sorun yok çünkü 11yil önce bir Doğum yaptim bir oğlum var ikinci evliligimi yaptim ailesi heray bebek yokmu diyor sessiz kalıyorum eşim Sperm testi yaptırdı normal çıktı ürolojiye gözüktü normal dedi 11aydır korunmuyorum ama heray bir hüsran bu ay Son umudum inş Rabbim büyüktür

inşallah canm kaç yaşındasın peki dua et sigara zararlı ama her sigara içenin de bebeği olmuyor diye bir kaide yok daha önce ki gebeliğinde de zor mu hamile kalmıştın birde illa ki çözüm bu olarak söylemiyorum ama soğan kürü incir kürü de denesen Rabbimin şifası belki onda gizlidir..

beyza hanım selamlar aşılama tedavisi olmaktayım karnım ve kasıklarım ağrıyor yarın aşılamam yapılcak bu normalmi

Merhaba,

Hormon bazlı ilaçlar tedavide kullanılıyor. Bu yüzden kasık ağrısı, bel ağrısı, kasıklarda batma, gögüslerde hassasiyet gibi durumların görülmesi normaldir.

gasparin asilamayi Nerede olacaksın ben istanbuldan doktorun iyimi araştırdinmi ne gibi yöntemler den geçtin lütfen yazarmisin ben çok zor durumdayım eşimle bugün iyice tartıştık alkol aldı ilkkes hafta ici bebek konusunu açtı çok moralim bozuldu biraz benim kilo kaybimda oldu soğan kuru zayıflatıyo diyolar bu gece çok kirildim esime

Arkadaslar yarin avrupa şafak hastanesine gideceğiz eşimle bu hastaneyi önerdi biri hiç gideniniz varmi acaba ilk etapta para almıyorlar mis yani on görüşme oluyormuş ücreti 130 ytl inş hersey iyi gider görüşmeden sonra bakalım neler olacak

Geri