aşılama olacam çok tedirginim

neslin açıkgöz kaya

Hamiş Melek
Üye
aşılama olacam çok tedirginim
mrb arkadaşlar yarın nasip olursa aşı olacak normal yoldan çocuğumuz olmuyor bizde aşılama yapalım dedik ve çok tedirginim korkuyorum kısacası ya tutmazsa diye dün muayeneye gttm yumurtalıklarım 16 cm olmuş dün çatlatma iğnesi vurdum gece 11 de yarında 11.30 da aşı olacak

işallah isteyen herkese Allahım çocuk versin bende stresi üzerimden atıyorum birde heycandan oluyor Allahım olursa ilk çocuğum olacak birde çok duygusalım burdaki yazıların hemen hemene hepsini okudum burdan moral buluyorum birazda teşekkürler :)

Umarız aşılamanız tutar ve buradan bizlere müjdeli haberi verirsiniz. Rabbim isteyen tüm çiflerin kucaklarını dolu etsin inşAllah. Güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

Merhaba aşılamanız hayırla neticelenir umarım.Aşılamadan sonra küçük kanamalar kasık ağrısı olabilir.Ağrılar dayanılmaz olursa mutlaka hekiminizle irtibata geçin..

günaydın arkadaşlar bişi soracam aşı olduktan sonra dün farkettim boynumun altında küçük küçük sivilceler oldu birde burnunum yanında oldu normalmi acaba birde gögüslerde acı hissediyorum ara sıra sancıyo :18:

Geri