Aşılama Olup Gün Sayanlar Burada Buluşalım!!!!

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

1. mihriban erdogan

mihriban erdogan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Meraba aranıza yeni katıldım..elecan bende 10 martta asilama oldum gün sayıyorum sende durumlar nasil..ben kafama takmak istemiyorum çok olmazsa üzülürüm diye..

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.450
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , üyeliğiniz hayırlı olsun.İnşallah en kısa zaman da mutlu haberlerinizi alırız.Keyifli paylaşımlar.

mihriban erdogan bunu beğendi.
  3. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim sağolun...allahım inşallah tüm isteyenlere versin..olumlu olumsuz paylaşım yapacağım allahin izniyle

4. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim sağolun...allahım inşallah tüm isteyenlere versin..olumlu olumsuz paylaşım yapacağım allahin izniyle

5. Elacan

Elacan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bende kafama takmamaya çalışıyorum ztn gün bitti sabah teste gidicem inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz ben olumlu olumsuz yazıcam burdan sende yaz seninde yarın test yaptirman gerekmiyor mu cnm

mihriban erdogan bunu beğendi.
  6. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Canim bende cumaya kadar bekliyeyim diyorum ilk asilanmi

7. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Canim bende cumaya kadar bekliyeyim diyorum ilk asilanmi

8. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ilk asilaman mi canim..nasıl belirtiler var canim sende..birde bir sey sora bilirmiyim catlatma iğnesi gününden mi hesaplayıp test yaptırıyoruz benim ilk asilamam birde sora bileceğim kimse yok ..

9. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ilk asilaman mi canim..nasıl belirtiler var canim sende..birde bir sey sora bilirmiyim catlatma iğnesi gününden mi hesaplayıp test yaptırıyoruz benim ilk asilamam birde sora bileceğim kimse yok ..

10. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.450
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba belirtilere kanmayın yanlış ve yanıltıcı olabiliyor. . Aşılamadan 2 hafta sonra gebelik testi yaptırabilirsiniz.

11. Elacan

Elacan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bende kafama takmamaya çalışıyorum ztn gün bitti sabah teste gidicem inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz ben olumlu olumsuz yazıcam burdan sende yaz seninde yarın test yaptirman gerekmiyor mu cnm

12. Elacan

Elacan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

13. eldems

eldems Forum Okuru

Beyza hanım merhaba aşılamanın 17. günü test yaptım hcg 53 çıktı hamilemiyim ? şimdiden teşekkür ederim

14. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.450
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. Bunun teyidi için hekiminizle irtibata geçin. Sağlıklı gebelik süreci diliyorum.

15. mihriban erdogan

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Bende zaten hiç bir Belirti yok..adet olmadim catlatma ignesinden sayarsam 15 gün bugün asilama günün den sayarsam 14 gün yarın 15 diyorum yarın versemmi ki acaba yoksa pazartesiye kadar beklesemmi...kafam çok karıştı..cokta merak ediyorum

Aşılama Olup Gün Sayanlar Burada Buluşalım!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım
  2. sbs anneleri burada buluşalım

sbs anneleri burada buluşalım

sbs anneleri evet arkadaşlar ben de bir SBS annesiyim... oğlum 6.sınıfa gidiyor... neler yapacağız,nasıl davranacağız, sorularımız ya da sorunlarımız varsa paylaşalım... dersaneye göndermek,eğer maddi durum müsaitse şart ama çalışmayan çocuk diye elimizi üstünden çekmemiz gerekmiyor,aksine çocuğumuzu olumlu yönde motive etmek yine bizlere düşüyor diye düşünüyorum... Sistem...
  3. polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

mrb arkadaslar ben 6 yıldır pkoluyum ve 6 aydır evlıyım ılaclarla yumurtlama oldu ve dun asılama ıslemı gerceklestı bu sekılde gebelık elde eden arkadaslar varsa lutfen cvplayın
  4. Aşılama Evreleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler Burada

Aşılama Evreleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler Burada

Aşılama Tedavisi Aşılama Evreleri Sevgili melekler, bu yazımızda aşılama yöntemiyle gebelik yaşayan ya da yaşayacak olan meleklerimiz için aşılama nedir, aşılama evreleri nelerdir tüm bilgileri paylaşıyoruz :) Aşılama Nedir? Aşılama aslında spermle yumurtanın buluşma şansını arttırmak üzere fizyolojiyi desteklemek amacıyla yapılan bir işlemdir. Aşılama Evreleri Follikül takibi...
  5. pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

Herkese Mrb yeni üye yim iki konu açtım ama sanırım yanlış yerde konu a açtım.Pko hastasiyim yumurtlama günü mü nasıl öğrenebilirim.adetlerim düzensiz bazen 45 bazen 55 günde bir oluyorum .bi dusuk yaptım bundan bir sene evecek.1 yıldır çocuk istiyorum Klomen ise yaramadı .Bu ay igne yada aşılama olacam .benim gibi olup ta anne olan hamiş leri bekliyorum sağlıcakla kalın

Sayfayı Paylaş