Aşılama yaptıranlar bhcg 10.54 çıktı yardım lütfen

C

cgdk

Forum Okuru
Aşılama yaptıranlar bhcg 10.54 çıktı yardım lütfen
merhabalar siteyi bayagi inceledim Rabbim evlat bekleyen herkesin kucagini saglikli hayirli evlatlar ile doldursun ben de 3 yillik evliyim sebepsiz bebis olmuyor ilk asilamami oldum 12 gun once catlatma ignesi oldu 11 gun de asilama oldu ben idrar testi yaptim hafif belirgin pozitif cikti sonra kan tahlili yaptirdim 10.54 pozidif cikti bugun 2 doktora sordum asilamayi yapan doktor 12 gun oluyor catlatma ignesi hala etkisi olurmu dedim oda etkisi vardir dedi baska bi dr sordum oda 12 gun olmus etkisi kalmamistir dedi adetime 3 gun vardi neyse bugun yine idrar testi yaptim yani 13. gun yine pozitif kanda dusme varmi gormek icin hani ilactamsa diye simdi 2 gun kaldi adetime 2 gun sonra tekrar kan tahlili yapalim dedi doktor bakalim artis varmi diye sevinsemmi bilemedim kafam karisti

Merhaba, aşılama yapanlar da gebelik testi aşılamanın 14. günü yapılmaktadır. Öncesi yapılan test sonuçları yanıltabilir. Fakat 13. gün test sonucu da dikkate alınabilir. Mensiniz gerçekleştimi ? Son hcg değeriniz nedir ? Durumunuz hakkın da bilgi verebilirmisiniz ?

Geri