Asilama Yaptiranlar

2 kez düşük yaptım 2 yıldır korunmuyorum çocuğum olmuyor ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aşılama yaptıranlar yardımcı olabilirmi :( Aşılama yaptıranlar yardımcı olabilirmi :(
Arkadaşlar 4 gün önce aşılama yapıldı eşimin sperm hareketsizliği olduğu için yapıldı. 2. Günü bir kasık ağrısı başladı bugün protestan 200 mg başladım vajinadan ağrı dahada şiddetlendi bu normalmi :( çok rahatsızlık vermiyor ama adım atarken batıyor
Aşılama Yaptıranlar Bölümü 5
Aşılama ve tüp bebek yaptıranlar sizce pahallı değil mi ? Aşılama ve tüp bebek yaptıranlar sizce pahallı değil mi ?
arkadaşlar sizce aşılama ve tüp bebek tedavisi inanılmaz derece de masraf değil mi ? bence gebelik oluşmalar bayanlar ve anne olmak isteyen her birey için indirimler olması gerekmez mi? Zaten bir evlat için herşeyimizi verecek kadar istiyoruz...
Bilmedikleriniz 1
Aşılama yaptıranlar bhcg 10.54 çıktı yardım lütfen Aşılama yaptıranlar bhcg 10.54 çıktı yardım lütfen
merhabalar siteyi bayagi inceledim Rabbim evlat bekleyen herkesin kucagini saglikli hayirli evlatlar ile doldursun ben de 3 yillik evliyim sebepsiz bebis olmuyor ilk asilamami oldum 12 gun once catlatma ignesi oldu 11 gun de asilama oldu ben...
Bilmedikleriniz 1
SORU : Aşılama yaptırıp  gebe kalanlardan yorum alabilirmiyim ? SORU : Aşılama yaptırıp gebe kalanlardan yorum alabilirmiyim ?
Negatif olanlar morol düşüklüğü yasamayalim diye lütfen paylaşım yapmayin sadece aşılama sonucu pozif olanlar yazsin rica ediyorum
Bilmedikleriniz 1
2 kez düşük yaptım 2 yıldır korunmuyorum çocuğum olmuyor ? 2 kez düşük yaptım 2 yıldır korunmuyorum çocuğum olmuyor ?
Ben iki kez düşük yaptım . 2 yıldır korunmuyorum ama çocuğum olmuyor .. tedavi görüyorum yumurta büyütme iğnesi vurguluyorum ardından yumurta çatlatma iğnesi yapılacak . Sonra aşılama olacağım insaAllah . İki sorum olacak yumurta büyüdüğünü nasıl...
Bilmedikleriniz 2