gebe

Aşılama Yaptırıp Tutanlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. nazli ozcan

nazli ozcan Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar ben 22 yaşındayım 4 senedir evliyim hiç korunmamamıza rağmen bebeğimiz olmadi geçen ay aşılama yaptırdık tutmadı ikinciyi yaptırıcam aşılamayla hamile kalan varmı aranızda

2. nazli ozcan

nazli ozcan Forum Okuru

Arkadaşlar aşılamayla hamile kalan varmı

3. ceylan akyol

ceylan akyol Forum Okuru

Benimde ilki tutmadi ikinciyi denicem

4. oz ge

oz ge Forum Okuru

benimde ilk aşılama tutmadı bu sy 2. Aşılama olacak

5. ayderay

ayderay Forum Okuru

arkadaşlar bende ilk aşılamamı 03/02/2015 te yaptırdım serophene ilaç ve çatlatma iğnesi kullandım. bugün altıncı günüm ilk günden beri hiiç agrım sancım olmadı sizde nasıl olmuştu cevap verirseniz sevinirm

6. şeboist_:)

şeboist_:) Forum Okuru

öncelikle herkeze mrb ben 2. aşılamamı yaptırdım ilkinde ağrılarım vardı ama bu seferkinde hemen hemen bişi hissetmiyorum bu gün 6. günüm
    kızlar bildiğim kadarıyla 2. aşılama tutma olasılığı daha yüksekmiş sabredin ve bekleyin derim ben ilkin de cok stres yaptım sakın stres yapmayın sabredin hatta düşünmeyin.

7. RukiyeRB

RukiyeRB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba bende buayin 9.unda ilk asilamami yaptirdim doktor gayet basarili gectigni soyledi asilama olali 8 gun oldu karnimda cok agri oldu ve adet olmusum ama kamama cok cok az ve rengi tam kirmizi degil daha adet olmama 11 gun vardi niye boyle oldu bilgisi olandan cvp bekliyorum.

8. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.184
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba aşılama tedavisinde lekelenme veküçük kanamaların olması olağan bir durum.Panik yapacak bir durum söz konusu değil..

9. RukiyeRB

RukiyeRB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki niye karnimda ve belimde agri oluyo kucuk kanamalar oldugunu duydum ama agrili kanama olmasi bana sanki tutmamisda adet kanamasi gibi geliyo

10. RukiyeRB

RukiyeRB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Canim agri olup olmamasi kisiden kisiye degisiyo mesela asilama agrisiz olur dediler benim cok agrim oluyo insallh rabbim hepimize bu sevinci yasatir

11. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.184
    Ödül Puanları:
    113
    Ovülasyon destekl ilaç tedavisi uygulanmış.Ağrıların olması normal.Hurafelere inanmayın.Sabırlı olun.Vakti geldiğinde test yaparsınız.Ha normal seyirde olan bir kanamaysa eğer mens olmuşsunuzdur.

Aşılama Yaptırıp Tutanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama nedir

Aşılama nedir

aşılama aşılama nedir.Melekler bazılarımızın bebek hasreti çektiğini anne olmak için her türlü tedaviye başvurduğumuzu biliyoruz belki biraz faydalı olabilirim düşüncesiyle aşılama nedir konusunu sizinle paylaşmak istedim Yardımcı üreme tekniklerinin ilk adımı aşılama ya da bilimsel adı ile artifisiyel inseminasyondur. Bebek sahibi olmada güçlük çeken ve 1 yıl korunmasız ilişkiye...
  2. Aşılama yaptırıp tutmayanlar

Aşılama yaptırıp tutmayanlar

2012 yılı içerisinde her yolu denediğiniz halde aşılama yaptırmaya karar verdiniz ve aşılama yaptırdınız. Yaptırdığınız aşılama neticesinde yaşadığınız sorunları bizlerle paylaşmak ister misiniz ? Neden tutmadı aşılamanız ? Neler yaşadınız. Bu konu hakkında siz değerli misafirlerimizin ve üyelerimizin değerli düşüncelerine ve yaşanmış hikayelerine ihtiyacımız var. Anlatacağınız her şeyin,...
  3. Oruç Tutanlar Nasıl Spor Yapabilir?

Oruç Tutanlar Nasıl Spor Yapabilir?

oruç ve spor oruçluyken spor oruçluyken spor yapmak Sevgili melekler, ramazan ayı geldiğinde, öncesinde spor yapmaya alışkın olanların ya da diyet sebebiyle spora başlamış olanların sporu bırakması gerekmiyor. Ancak ağır spor değil, sadece düzenli yürüyüş. Prof. Dr. Kalaycıoğlu, Ramazan ayında yüksek tempolu spor yerine hafif ve düzenli yapılacak yürüyüşün hem sağlık açısından faydalı...
  4. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı
  5. asılaması tutanlar

asılaması tutanlar

Asilamamın 16 gunu ama adet olmadim ve idrar testindede cikmiyo tutmadimi bilgi verin lutfen.

Sayfayı Paylaş