1. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    565
    Ödül Puanları:
    93

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013

Konu, 'Gebelik' kısmında a.özlem tarafından paylaşıldı.

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünen var mıııı

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp bebek düşünenlere uyarı

Tüp bebek düşünenlere uyarı

Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımla Üreme Teknikleri Derneği (TSRM), tüp bebek konusunda bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş yöntemler konusunda vatandaşları uyarmak amacıyla gazetelere ilan verdi. Dernek Başkanı Prof. Dr. Hakan Yaralı, yaptığı açıklamada, tüp bebek uygulamaları ile ilgili yazılı ve görsel medyada yer alan bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş ve deneysel olarak...
  2. Tüp bebek öncesi, klasik tedavi içinde yer alan aşılama

Tüp bebek öncesi, klasik tedavi içinde yer alan aşılama

tüp bebek öncesi aşılama aşılama görüntüleri öncesi tedavi Aşılama tedavisi : Tüp bebek öncesi, klasik tedavi içinde yer alan aşılama, rahim kanallarından en az bir tanesi açık olan (HSG filminde) ve sperm analizinde sperm özellikleri normal olan çiftlerde uygulanabilen bir yöntemdir. En fazla 6 kere yapılması önerilir. 3 veya 4 kere yapılmasına rağmen gebe kalınmazsa bu...
  3. Düşünenlere Tüp Bebek Tedavisi Riskleri Varmı Sorusunun Cevabı

Düşünenlere Tüp Bebek Tedavisi Riskleri Varmı Sorusunun Cevabı

Tüp Bebek Riskleri Varmı Tüp Bebek Tedavisinin Riskleri Varmıdır Doğal yollardan bebek sahibi olamayanlar için en son çözüm tüp bebek yöntemidir melekler. Ancak elbette ki insanın aklına yapılan tedaviler sırasında alınan ilaçların bünyeye herhangi bir yan etki yapıp yapmadığı gelir. Bu yazımızda tüp bebek düşünen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için tüp bebek tedavisinin riskleri var...
  4. tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

arkadaşlar ben 2 ay sonra tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.daha önce de 2 tüp bebek denemem oldu.ilkinde bebeğim tutundu 2 aylıkken düşük yaptım.ikincisinde tutmadı.üçüncü denememde daha dikkatli ve bilinçli olmak istiyorum. bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan faydalanmak istiyorum. bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.birbirimize yardımcı olalım.
  5. Tüp bebek yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Tüp bebek yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

tüp bebek tedavisi öncesi yapılacaklar,başarısız tüp bebek sonrası neler yapılmalı,tüp bebek şansını artırmak için neler yapılmalı,tüp bebeğin tutması için ne yapılmalı,tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler Gebeliğe giden yolda kendiliğinden kolaylıkla sonuca ulaşılamıyor ise tüp bebek-mikroenjeksiyon teknolojileri, annenin yumurtası ve babanın spermini laboratuvar ortamında sağlıklı...

Sayfayı Paylaş