aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

ayy cnm benim inşallah güzel haberlerini alırız biliyorsun 2.de şansbiraz daha artıyor Allah büyük açıkçası ben aşılama düşünmüyordum doktorum önerdi tuplerimin biri tıkalı diğeri dar bilmiyorum bakıcaz

canım kesin değil diye biliyorum %20 şansın var doğal yoldan da zaten %25 falan çatlaması normal önemli olan spermlerin yumurtayla buluşması aşılama oldunmu merak ettim cnm

İlknurpınar bana sordun kac kere yaptın die benim ilk asılamam bu bakalım hayırlısı hangi tupun kapalı benim de sol tupm kapalı malesef.kac senlik eevlisin ne zamandan beri deniyosunuz...

Ya kızlar face konusalım arda burayada yazalım iil olmaz mı stres atarız insan cok kotu oluyor ya...

zeyycim benim sağ tupum kapalı 3 senedir evliyim 3 senedir olmuyor her şeyi denedim (aşılama ve tüp bebek hariç)ama daha kısmet olmadı diğer tupun açık mı

Canım benim sol tupum kapalı digeri acık...keske asılama icin bu kadar beklemeseydin doktor cok onemli iii bi doktor bul ya Allah yardımcımız olsun...

Selam berlin iyiyiz yani kendi adıma konuşayım herşey yolunda aynen devam ediyorum sen nasılsın ne yapıyorsun varmı bi gelişme inşallah

Geri