aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Selam arkadaslar benim adetim hep gecikiyo yumurtlamamda sorun varmış benim gibi olan var mı bu arada 2. Asılamamı oldum bakalım bekliyorum inşallah bu sefer tutar.

merhaba arkadaşlar,hamile kalabilen ve düşükle sonuçlananlar için aşılama yapılıyor mu?ben 2 düşük 1 kimyasal gebelik geçirdim.Dr aşılama yapalım dedi,acaba normal olarak mı hamile kalmayı beklesem sonra tedavi olsam yoksa aşılama ile mi hamile kalsam bilemedim.Yardımcı olur musunuz?

merhaba arkadaşlar,hamile kalabilen ve düşükle sonuçlananlar için aşılama yapılıyor mu?ben 2 düşük 1 kimyasal gebelik geçirdim.Dr aşılama yapalım dedi,acaba normal olarak mı hamile kalmayı beklesem sonra tedavi olsam yoksa aşılama ile mi hamile kalsam bilemedim.Yardımcı olur musunuz?
Canim Hosgeldin, oncelikle şu sorular önemli. Yasiniz kaç ? Kaç zamandir bebek istiyorsunuz ? Sizde ve eşinizde gereken testleri yaptiniz mi ?
Vereceginiz cvp lara göre asilama gerekir mi gerekmiyor mu cvp verebilirim.
Mesela Yasiniz 35 ve uzeriyse Evet asilama denemelisiniz derim ben.

Canim Hosgeldin, oncelikle şu sorular önemli. Yasiniz kaç ? Kaç zamandir bebek istiyorsunuz ? Sizde ve eşinizde gereken testleri yaptiniz mi ?
Vereceginiz cvp lara göre asilama gerekir mi gerekmiyor mu cvp verebilirim.
Mesela Yasiniz 35 ve uzeriyse Evet asilama denemelisiniz derim ben.
Teşekkür ederim.yaşım 27, 1.5 yıldır,gereken tüm testler yapıldı çok şükür temiz çıktı en son histeroskopi yapıldı oda temiz çıktı.

Merhaba arkadaşlar bende dün asilama yaptırdım. Inşallah sonuç olumlu olur bana ve isteyen herkese Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ama çok umutluyum hissediyorum inşallah olucak..yalnız kasik ağrım var bu normal mi ilk asilamam bilgim yok neden ağrı oluyor acaba

Merhaba arkadaşlar bende dün asilama yaptırdım. Inşallah sonuç olumlu olur bana ve isteyen herkese Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ama çok umutluyum hissediyorum inşallah olucak..yalnız kasik ağrım var bu normal mi ilk asilamam bilgim yok neden ağrı oluyor acaba

Merhaba kasık ağrısı akıntı batma lekelenme olağan durumlar..Dileyen herkesin anne olması temennisiyle..

Bende aynı durumdayım 2 düşük 1 kimyasal geçirdim dr aşılama dedi kendime 4 ay süre verdim gene olmadı şimdi aşılama için tedaviye başladım.Bence sende bekleme git hemen aşılama yaptırıp sonuç bekle.Zaman su gibi akıyor.Hayırlısı olur inşallah.

Merhaba arkadaşlar; Benim 2 düşük 2 kimyasal gebeliğim var.aşılama tedavisine başladım 2 gün önce süreç nasıl ilerliyor.Bilenler yazabilirmi?

Geri