Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Bende yeni hamileyim canım .Bir oğlum var :) Bence yarın yapma üç dört gün bekle .Korkmakta haklısın o paniği kızkardeşimde de görmüştüm. İnşallah sende kardeşim gibi hamilesindir.

2. Bebeğim benimle

Bebeğim benimle Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnşallah canım Allah razı olsun. Allah evlatlarını bağışlasın cnm. Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Beklemek çok zor. İnan her wc ye gittiğimde aklım çıkıyor ya geldiyse kırmızılar diye. Allah'ım şükürler olsun yine gelmemiş deyip geri çıkıyorum. Böyle giderse en fazla bir haftaya kafayı yerim

3. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Bence kendini fazla dinleme seni anlıyorum ama stresten adet olabilirsin. Al eline bir kitap oku kafan dağılsın .Hiç hamilelikle ilgili aklına bir şey getirme. Allah razı olsun güzel dileklerin için.İnşallah rabbim sanada bu duyguyu tattırır. İyi akşamlar :)

4. Bebeğim benimle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyelerine uyucam canım çok teşekkürler. Amin cümle isteyip bekleyenlerle beraber bana da tattırsın inşallah sana da iyi akşamlar canım. Dikkat et kendine bebişine ve abisinede

5. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Bende teşekkür ederim canım sonucu mutlaka yaz olurmu :kiss:

6. Bebeğim benimle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tmm canım inşallah güzel haberler vermek nasip olur

7. Bebeğim benimle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm az önce aldım sonucu. 2.39 olan değer 0.28 e düşmüş maalesef tutmadı. Ama hastalanmadım da. Pzt de olmazsam dra gidicem.

8. Svn

Svn Forum Okuru

Arkadaslar bnde ayn 6 da oldm aşılama bgn 12 günü 2 aşılama kasimlrmda çok ağrı oldu goguslermde sisti ve hassasiyet var umarm tutmuştur çok merak ediyorum

9. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba canım .Aşılamada kulandığın ilaçlarda kasıklarda ve gögüslerde ağrı yapar. İlaçlarda hormon olduğu için tüm kadınlık hormonlarımız etkileniyor. Kuzenimde aşılama yaptı adete 1 hafta kala gögüsleri baya şişti damarlaştı ağrısından duramıyordu. Kasık bölgesinde batmalar ve ağrı olmuştu birde sürekli akıntısının olduğunu söylüyordu. Doktor 15 gün sonra test yapın demişti. Günü geldiğinde test yaptı şimdi hamile .İnşallah sende hamilesindir canım ;)

mihriban erdogan bunu beğendi.
  10. Ozgemadem

Ozgemadem Forum Okuru

Selam hanimlar bende 2014 te uc kez asilama sonrasi ucuncude asilamasi tutan bir kadinim cok sukurki bi oglum oldu rabbim bana nasip etti annelik duygusunu isteyen herkese nasip etsin insallah
    Gelelim ayrintilara; ilk iki asilamam tutmadi, ucuncu asilama icin gonal-f kullandim ama iki ay ust uste asilama yaptirdigim icin bu defa yumurtaliklarim buyumedi siklusum iptal edildi cok aglamistik esimle bir ay dinlendirildim ve son asilama islemi icin tekrar gonal-f basladim cok sukur tuttu ve hamis kaldim simdi oglum 2 yasinda (masallah benim ogluma) bendede diger arkadaslarda oldugu gibi kasikta agri akinti bel agrisi oldu ara ara ama en belirgin ozelligim asiri terlememdi 12. Gunde idrarda silik cizgi cikti hemen hastanede kan tahlili yaptirdim ve mujdeli haberi aldim 3-4 haftalik hamileydim biraz zor gecti 6. Ayima kadar ara ara kanamalarim oldu dusuk tehlikem gecmedi cogu zaman yattim ama oglusum beni birakmadi 9 gun once tekrardan asilama oldum simdi yine aynibbelirtiler var ama bu defa tek fark terlemek yerine usuyorum hatta donuyorum hayirlisi insallah kismetimizde bi evlat daha almak varsa kucagimiza aliriz rabbim neylerse guzel eyler insallah sizlerde poncikllerinizi alirsiniz kucaklariniza umarim faydali olabilmisimdir kendinize iyi bakin

Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senden Sonra Geriye KaLan Ben..

Senden Sonra Geriye KaLan Ben..

Hani bir kağıda birşey yazarsın, sonra silersin, yanlış yazmışsındır çünkü..! Silginin tozunu elinle temizlersin gider, ama kağıda dikkatli baktığında yanlış olan yazının izini görürsün...İşte sende benim yüreğime yazılmış olan bir yanlışlıksın, silmeme rağmen izlerini taşıdığım..! Yalınayak yürüdüm hep sana ulaşmak için..Hissederek herşeyi..Yürürken kirlensede, batan şeyler canımı acıtsada...
  2. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  3. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama yaptıranlar gebeliğinizi aşılamanın kaçıncı günü test yaptırarak öğrendiniz ? aşılamadan kaç gün sonra test yapılır ? Ben testin sonucunun doğru olması adına testimi hangi gün yapmalıyım. Benim aşımamamda bugün 4. gününde meraktan çatlayacağım. Benimde bebeğimin olması için lütfen dua edin kızlar.
  4. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu
  5. adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

32-35 günde bir adet olan biri adetin ilk gününden itibaren 28. günde gebe kalabilir mi? adetim 7 gün gecikti görüslerinizi alabilir miyim?

Sayfayı Paylaş