Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

selam herkese yeni üye oldum çoktandır takip ediyorum kendime örnekler alıyorum sizden yazdıklarım geliyomu bilmiyorum :hihi:

3 yıllık evliyim 1.5 yıl önce 15 günlük bi düşüğüm oldu 5 haftalık da denebilir o gün bugündür hamilelik gerçekleşmedi eşimde de bende de bütün tetkikler yapıldı herşey normal ama hala hamile kalamadım aylardır forumları takip ediyorum doktorlar hep bekliceksiniz diyip geçiştirdi bende yeni bi doktor edindim kendime ve beklemek anlamsız dedi hemen aşılama tedavisine aldı bizi yumurta takibimden sonra çatlatma iğnesi vurdular dün sabah aşılamam yapıldı çok hafif bi lekelenmem oldu yarım saat yattım hastanede eve geldikten 3 saat kadar sonra sol kasığıma ağrılar vurdu kısa sürdü ve bugün hiç bi şikayetim yok burdan takip ettiğime göre ilk aşılamada hamile kalan kişiler olmuş umarım bende onlardan biriyimdir ilk aşılama ilk heyecan beklemedeyim gün gün yazıcam değişikliklerimi umarım hepimiz bu emeklerimizin karşılığını en kısa sürede alıcaz :cry::cry::cry:

canım sende pazartesi oldun sanırım aşılamanı hayırlı olsun bugün benim 5.günüm birkaç gündür çok fenayım ilk günler bişeyim yoktu ama iki gündür ağrılarım var sindirim problemim var sanırım progestandan kaynaklı neyesem midemi yakıyo adetim ekimin başları gibi bakalım perşembe günü bir hafta olcak aşılamam yapılalı gün gün tutuyorum değişikliklerimi :28::28:

yok yok hiç korkma alttan muayenede bi sorun yaşamadıysan sorun yok acı yok yani biraz sancı yapıyo okadar anlık bişe kaçta olucak aşılaman hayırlı olsun cnm inşallah benim yarın 1 hafta olucak bakalım bayrama denk geliyo belli olacağı tarih şuan da iyim bi hissiyat yok yani ki zaten adet ve hamilelik belirtileri aynı oluyo insan hep hamileyim sanıyo :dancing::dancing:

Geri