Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

UOTE="eda...., post: 968450"]benım dun bel ağrım vardı adet olacakmış gıbı bugn erken mı ıdrar ıcın bılmıyorum çıkmadı cok canım skldı yaaa KAN ICIN PAZRTESIYI BEKLEYECEGIM AMA NASIL BILMIYORUMMM[/QUOTE]

İnşallah güzel sonuçlar olur arkadaşlar

slm arkadaşlar benimde 11. Günü.mide bulantım var gibi ama ümitlenmek istemiyorum geçen ay da yaptırdım tutmadı.günler geçmiyo.sizce şimdiden mide bulantısı olurmu cvp bekliyorum lütfen..

melegım adet tarıhım 14.12 bıraz erken mı yoksa yok mu bılmıyorum. benım ılk gun cok az hafıf hafıf ağrım vardı sonra bı kac gun kramp falan oldu dun aksam karnıma kramp gırdı doğrulamadım bılee bılmıorum psıkılojık mı bu arada calısıroum ama asılamadan sonra ızınlıyım valla yormak ıstemıyorum kendımı o kadar emek verdık ınss sonucunu alırız. sen napıorsun çalışıyor muusn yatıyor musun senın nasıl ağrıların var paylaşalım sonuclarıdaaa

çalışmıyorum ben canım evdeyim ama merdiven in çık yapıyorum son günler doktor günlük hayatına dönebilirsin dedi ama 2 gün bayagı kalkmadım ben evimin işleri öyle duruyor bulaşıkları felan makimaya felan koyuyorum yemek felanda yapıorum yani çokta dinlenemedim ben aşılama oldugu gün çok hafif belim agrıdı ve başka agrım olmadı taki bugüne kadar 7 . gnü gögüslerimin uçları agrımaya başladı ve 7. günü başımı 2 gün yastıktan kaldıramadım bugünler iyiyim burdaki herkesin yazılarını okudumda kasık agrısı çeken çok olmuş bende o da olmadı. bu işin en kötü tarafıda aşılamanın oldugu gün ben grip oldum ilaçta kullanamadım

Geçmiş olsun canım hadi siz sonlara geldiniz artık :) inşallah tutunmuştur bebiş :) bende ilk gün ara ara kasık ağrısı oldu ama göğüs ağrısı ilk günden beri var azalmadı da hiç ben kendimi pek yormadım ama yatmadımda bakalım hayırlısı olsun :)

Geri