Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Arkadasim bekle bence.sabret.bak ben acele ettim simdi dahada karmasik bi durumdayim.ozeller para tuzagi..ben ankarada etlik zubeyde hanim devlet hastanesine gidiyorum ve cok memnunum.

Arkadaslar ben cok arastirdim catlatma ignesi goguste sisme.damarlarda belirme.goguste kasikta agri yapiyormus.ama etkisi 10 gun sonra geciyormus.bence 10 gunden sonraki belirtilere bakmak lazim.bide kimse umutsuzluga kapilmasin.ilk kan testinde hcgsi 0 cikip 2 gun sonra hamile olan bayanlarda var.rabbim vermek istesin yeterki...

Arkadaslar ben cok arastirdim catlatma ignesi goguste sisme.damarlarda belirme.goguste kasikta agri yapiyormus.ama etkisi 10 gun sonra geciyormus.bence 10 gunden sonraki belirtilere bakmak lazim.bide kimse umutsuzluga kapilmasin.ilk kan testinde hcgsi 0 cikip 2 gun sonra hamile olan bayanlarda var.rabbim vermek istesin yeterki...

Evet kesinlikle göğüs ağrısı yapiyor hemde çok fena o zaman haftaya perşembe günü geçmesi lazım eğer iğnedense ya acaba eda napti bişi demedi bi daha :( inşallah pozitif sonuç alır pazartesi

elifcım cok saol cnm ama ben pembelerı gordum sanrım adet oluyorum rabbım en kısa zamanda muradımıza erdırır ınss sızde sonucclarınız yazın kızlar

Geri