Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Arrkadaşlar merhaba

bende 2.aşılamamı 4 kasımda yaptırdım .inşallah hepmizin bebişeri bize tutunurlar. Ilk aşılamam tuttu, ama iki aylık hamileyken bebeğimi kaybettim kalbi durdu. Inananın bu hamile kalmaktan çook çook daha kötü zor bir durum.4 senelik evlyim ona o kadar yaklaşmışken kaybetmek çok zor ama elden gelen bişey yok malesef hakımızda hayırlısı böyleymiş diyorum hep, öylede zaten.ilk aşılamamda kasık ağrım ilk gün çok olmuştu bunda fazla olmadı bilemiyorum artık hı birde ben 12.gün eczane testi yaptım negatif çıktı 14.gün kan testinde çıkmıştı 14.gün kesin sonuç alırsınız yani.herkese iyi bayramlar dilerim.umarım seneye hepmiz bebklerimizle bayram kutlarız..

slm arkadaşlar ben de ilk aşılamamı bu ayın onikisinde yaptım ama tutmadı diye düşünüyorum

merhaba bende ilk asılamamı yaptırdım bu ayın 23 de yaklaşık bır hafta oldu bugun kasıklarımda hafıf agrı var neden acaba bıde ben rahatsızlandım mıde ilaçları kullanıyorum ilaçlar engellermi acaba inş tutar...

slm bende 21.12 asilama yaptim ben gebelik belirtielrini anlamiyorum ki sadece sunu diyebilirim gögüslerimde var hafif agri ama sabahlari oluyor genelde bide bende kuruluk var hic akintim yok lütfen cevap,,

Merhaba arkadaşlar

ben tam 2 yıldır deniyorum normal yollarla olmadı. 28.12 de aşılamamı yaptırdım o zamandan beri de çok güzel kendimi korudum evde iş bile yapmıyorum. günler geçmiyor 12. günde yanı 9 ocakta kan testinde görebiliriz dedi doktorum. ama o 12 gün geçmek bilmiyor. bende sancı vs olmadı ama fazla ayakta kaldığımda kasıklarımda hafif sancı oluyor. sadece mide bulantısı var acaba bu kadar erken bulantı oloabilirmi.

Umarım tutmuştur bir daha denemek zorunda kalmam çünkü bekleme süreci çok stresli. inşallah tekrar aynı şeyi yaşamak zorunda kalmayız.
Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

bana yardımcı olurmusunuz bende aşılama yptıracam nasıl oluyo bi bilgim yok acılımı oluyo ben biraz korkuyorum lütfen bana cevp verirmisiniz

merhaba arkadaslar benimde bugun 8. gunum bekliyoruz bakalim umutsuzca hayirlisi bende akinta ve gogus be kasik agrisi basladi ama bu tur agrilarin sebebi vuruldugumuz catlatma ignesi sonucta hormon iceriyor o yuzdende yaniltiyor bizi, neyse asilamayi soran arkadasima cevap yazmak istedim hic korkma heberin bile olmuyor plastik uclu bir igneyle rahim girisine temizlenmis spermi veriyorlar o kadar tek avantajida biraz daha hizli ve kolay yol katetmis oluyor spermler catlamaya kadar geriyede gelebiliyorlar bence 3 gun dikkat,,,,,

cvp

slm arkadaşlar.bende 28 ocak 2012 de ilk aşılamamı yaptırdım.bugün 7.günüm.bulantım baş dönmem arasıra giren hafif kasık ağrılarım var birde göğüslerimde hassasiyet şişkinlik oldu.sonucu çok merak ediyorum.dün idrar testi yaptım dayanamadım negatif çıktı moralim bozuldu ama biliyorumki idrar testlerinde 6 günlük belli olmaz.zaman geçmek bilmiyor sizce bendeki bu sorunları yaşayıp hamile kalan varmı??

Geri