Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Kizlar benim erken testte hcg yuksek cikmisti doktor hamilesin demisti sonra dustu deger ve 16.gun adet oldum..sabredin 12 gunden once test yaptirmayin.agrilari doktoruma sordum asilama yaptiran tum kadinlarda olur dedi.yumurta catlarken agri yapiyomus.o hafta agrili geciyo kizlar..

günaydınlar arkadaşlar dün akşam yaptırdım tekrar test ilki 15.89 olan testin ikincisi 7.5 çıktı yani sonuç düşmüş gebelik yok zaten çok kasıklarım ağrıyor bugün yarın olurum regl rabbim sizlere nasip etsin inşallah benim bu ay olmadı inşallah sizlerin olur

günaydınlar arkadaşlar dün akşam yaptırdım tekrar test ilki 15.89 olan testin ikincisi 7.5 çıktı yani sonuç düşmüş gebelik yok zaten çok kasıklarım ağrıyor bugün yarın olurum regl rabbim sizlere nasip etsin inşallah benim bu ay olmadı inşallah sizlerin olur

:( üzüldüm canım :( herkes böyle negatif sonuç alınca test yaptırmak istemez oldum :( ben bi de bu ay vücut ısısı ölçtüm ne gibi değişiklikler oluyor diye bu sabah düşmeye başladı sanırım bende hasta olucam :(

Geri