Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

kızlar pazartesı asılamam olacak uc tane yumurtam olmuş bırı cok buyudu bakalım dıgerlerı daha o kadar buyumemıs ıns bu sefer tutar benımde ıkıncı olacak ama son kez asılama yapacağım ben tup bebk ıstıyorum hemen ya

Kızlar :) buradayım :) inşallah eda dua edicem senin için özge den ve senden güzel haberler bekliyorum umitliyim :) ben direkt tüp bebek deniycem marttan sonra :) kısmet tabiki inşallah en kısa zamanda alicaz bebisleri kucagimiza :) öpüyorum sizi

Insallah tutarda tup bebege ihtiyac duymassin eda..benimde 9.gunum bugun..benim tutmazsa igneli asilamaya gecicek doktorum 2 kerede onu denicez sonra tup bebek diyo.hayirlisi ya umarim gerek kalmadan bebeklerimiz olur..

Insallah tutarda tup bebege ihtiyac duymassin eda..benimde 9.gunum bugun..benim tutmazsa igneli asilamaya gecicek doktorum 2 kerede onu denicez sonra tup bebek diyo.hayirlisi ya umarim gerek kalmadan bebeklerimiz olur..
ozgem senn az kalmış cnm ya napıorsun yatıyor musun pekı ıns senınde bu sefer olur benım hafıf hafıf kanamam var ya aslında leke gıbı kahverengı benım daha cok var ıkıncı gunum :(

Ben calisiyorum edacim.gerci doktora sordum yatmana gerek yok dedi.agir kaldirma yorulucak is yapma yeter dedi..yarin benden amh testi istedi..onunla beraber gebeligede baktircam bakarlarsa..

Daha once yapmadilar.ben 2 kere ameliyat oldum.ondan olmuyodur diye bakmadilar galiba.doktor isim cumaya kaldi kizlar..cuma yazicam sonucu.

Geri