Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Canım gonal f komen gibi birşey daha güçlü sadece yumurta adedi ve olgunlaşması klomene göre daha çok oluyormuş.adetin 2. Günü 112,5 dozla başladım iğneye ek olarak 100 mg lik aspirin,b12 ve folik asit 10 gün kullandım.11.Gün ovitrall çatlama iğnesi kullandım.13. Gün aşılama yapıldı.özgünden beride aspirin ve vitamin kullanıyorum.Aspirin normal hap şeklinde suda edilenlerden değil yani.benim gonal f ile solda 4 sağda 1 adet sağlıklı yumurtam oluştu.
Bes yumurta cok ama, ikiz ucuz olma ihtimali cok yuksek. Burda dr bu yüzden ilaci az dozajda veriyor. Benim ilk asilama da, bi yumurtam güzel buyumustu bi tane de yaninda vardi oda iyi di

Neden asilama ya yonlendirdi dr unuz ? Benim esimde sperm sayisi az
Canım eşimde de bende de bir sorun yok.sebepsiz yani.benim 2 cm lik bir çikolata kıstım var ama oda bir engel değilmiş.hamile olmaya.doktorun dediğine göre birçok kişi doğum esnasında öğrenmiyormuş hatta.ben doktora ameliyat ile alalım dedim oda küçük olduğu için çok gereksiz olduğunu söyledi.

Slm arkadaslar yazdiklarinizi okudum teşekkür ederim evet progestan hem agizdan hem de vajinadan alınıyormus vajinadan alinanin akma tehlikesi oldugu icin dr agizdan alindigini söyledi zaten agrilarin çok olur bide vajinadan ilac verdinmi bebek olmassa agrin daha cok olur adet donemine kadar dedi bnm zaten adet donemim zaten çok agrili geçiyor simdi bile adet olacakmisim gibi agriyo azicik ayakda yurusem hmn karin bolgem sisiyo sizde boyle mi ben de cok sık idrara cikiyorum ve beta hcg sonucum 6.16 cuma tekrar test yapilacak insallah iateyen hepimizin pozitif sonucu görürüz dua edin ben ederken dua ilk önce allah im olmayanlara sonra bana da rabbim diyorum sizde bana dua edin olur mu
Canım aynı ağrılar bendede var bende çok sık idrara çıkıyorum.değerler 5 in üstü olunca iyiymiş diye biliyorum.inşallah cumaya kadar dahada artar.bende cuma test yaptiricam.umarım hepimiz iyi sonuçlar alırız.ben senin gibi dua ediyorum canım rabbim evlat hasreti çeken herkese versin yarabbim.

Himm anladim canim. Benim demekki yumurta sorunum yok çünkü bana sadece bes gunluk hap klomen verdiler, 12.ci gün de ovitrelle ignesini vurdurcam sonrada asilama olucam.
Acaba bende asilama dan sonra bende progestan ile birlikte aspirin icsem mi ? Günde kaç tane Hangi saatte iciyorsun aspirin i ?
Ben folik asit i tam iki yildir iciyorum her gün bir tane. Uç Ay da bir, bir Ay ara veriyorum ama.
Canım gonal f sadece yumurtlama sorunu olanlara verilmiyor.gonal f ile daha çok ve daha sağlıklı yumurta elde ediliyormuş.çoğul gebelik riski var tabi ama keşke çoğul olsa.zaten bizim genlerde eşim tarafında da benim tarafında da ikiz genleri var.çoğul olma ihtimali yüksek yani.

Canım eşimde de bende de bir sorun yok.sebepsiz yani.benim 2 cm lik bir çikolata kıstım var ama oda bir engel değilmiş.hamile olmaya.doktorun dediğine göre birçok kişi doğum esnasında öğrenmiyormuş hatta.ben doktora ameliyat ile alalım dedim oda küçük olduğu için çok gereksiz olduğunu söyledi.
Canim sorun olmasaydı klomen verirdi hap olarak, ama sene ignesini vermis arti bide aspirin vermis. Hic baska dr à gisterdin mi test sonuclarini

Canim sorun olmasaydı klomen verirdi hap olarak, ama sene ignesini vermis arti bide aspirin vermis. Hic baska dr à gisterdin mi test sonuclarini
Evet canım ozelede devlet ede gittim defalarca rahim filmide çektirdik.tedavi yöntemi doktora gorede değişiyor.ilk doktorum medical parktaydi mesela o klomen verdi.ondada yumurtalar iyiydi ama 1 bilemedin 2 tane oluşuyordu.daha sonraki doktorum devletteydi oda iğne tedavisi yaptı.şimdi gittiğim özel muayenehane oda iğne verdi.yani doktorla alakalı canım.ayrıca yumurtlama sorunu olanlara yüksek dozda iğne uyguluyorlar.

Slm sanem bilmiyorum ki canim dr ne var diyebilirim ne yok dedi bugun midem de bulanıyor inşallah oyledir hasret cok bebise cok istiyorum herkeze nasip etsin bir gun kaldi bakalim hakkimizda hayirlisi

Geri