Etiketler:
 1. sheker_shey

  sheker_shey Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  24 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.912
  Beğenilen Mesajlar:
  2.365
  Ödül Puanları:
  230
  Şehir:
  Kocişin götürdüğü yerde:D

  Aşk acısını nasıl unutursunuz???

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

  karşılıksız aşk nasıl unutulur Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.
  Kesinlikle içinizde geri dönermi dönmezmi şeklinde bir umut bırakmamanız, kararlarınızı ona bırakmamanız ve onun düşüncesi ne olursa olsun kendi kararınızı uygulamanız gerekir.
  Artık ondan vazgeçtikten sonra ona karşı hayranlık yada nefret duyguları beslememeniz gerekir. Özellikle de bir sebepten ayrıldığınız yada sizi reddeden birine karşı nefret besleyebilirsiniz; fakat nefretiniz onu unutmanızı zorlaştıracaktır.
  Size onu hatırlatacak duygu yüklü şarkılardan kaçınmalısınız. Bu çok önemlidir. Bu şarkıları dinlemeye devam ederseniz bu yazıyı hiç okumayın daha iyi.
  “Çoktan unuturdum seni çoktan
  Ah bu şarkıların gözü kör olsun”
  Eğer mümkünse ondan ve çevresinden uzaklaşmanız yararınıza olacaktır.
  Eğer uzaklaşmak mümkün değilse, onunla konuşmayacağım veya görmemezlikten geleceğim diye kendinizi kasmanız bir işe yaramayacağı gibi, tam ters sonuçlar da alabilirsiniz. Onu görmekten ve onunla konuşmaktan kaçınmak yerine ona herhangi biriymiş gibi davranmak en mantıklı davranış olacaktır.

  Mümkünse ona olan sevginizi hiç dile getirmemeniz, özellikle üçüncü şahıslardan ve hatta kendinizden bile saklamanız yararınıza olur. Kendinizi yeniden aşık olmak için zorlamayın. Bana göre en çok yapılan hata budur. Birini unutmak adına kendinize yapay bir aşk elde edebilirsiniz ve durumunuzun daha da karmaşıklaşmasına neden olabilir.
  Son olarak “ben hiç bir zaman onu unutamayacağım” şeklinde sıradan insan düşüncesine kendinizi kaptırmayın. Mutlaka unutacaksınızdır. Bir çok kişi unutamam sanmış ama unutmuştur.
  “bir rüyadır gelir geçer
  her aşk bir gün hayal olur
  unutulmaz denen günler
  unutulur unutulur..”
  < Konu Resmi..>   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kardeş emeğine sağlık çok güzel olmuş
   
 3. Love is pain

  Love is pain Forum Okuru

  Güzel tavsiyeler, deneyeceğim. Şimdilik bu fikir bana imkansız gibi gelse de umarım bir gün onu sadece arkadaş olarak görebilirim .
   
 4. unuttucama

  unuttucama Forum Okuru

  çok tşk ederm bu yzdklarını ypmaya çlışcm
   
Aşk acısını nasıl unutursunuz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. aşk acısını unutmak

  aşk acısını unutmak

  aşk acısını unutmak Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Kesinlikle içinizde geri dönermi dönmezmi şeklinde bir umut bırakmamanız, kararlarınızı ona bırakmamanız ve onun düşüncesi ne olursa olsun kendi kararınızı...
 2. Aşkın Nur Yengi - Unutursun

  Aşkın Nur Yengi - Unutursun

  Aşkın Nur Yengi - Unutursun bir rüyaydı, uyandık en tatlı, en mutlu yerinde bir emir gibi geldi ayrılık günün birinde en tutkulu sevgiler, en ağrılı hasretler azalır asınır kayalar gibi kalpler zamanın önünde unuturşun, unutursun karışır ya gözyaşları denizlere unuturşun, unutursun alışır ya her insan bu gidişlere kırılsam da küssem de hayat bu ben affettim sen de affet olur mu
 3. Emrah - Nasıl Unuturum Seni

  Emrah - Nasıl Unuturum Seni

  Bir an seni düşünmeden İnan yapamıyorum Öyle derin derin yaram Kurtulamam bu sevdadan Yakar yıkar hatıran Bak şu yağan yağmura gör beni Feryadım sarıyor bak şimdi gökleri Gel baştan yazalım Bu aşkın kaderini Gel baştan baştan yazalım Nasıl unuturum seni Nasıl unuturum seni Gönül ferman dinlemez ki yar
 4. Ayrılık Acısını Nasıl Unuturuz ?

  Ayrılık Acısını Nasıl Unuturuz ?

  birini nasıl unuturuz sevdiğimizi nasıl unuturuz uzun süreli ilişkiyi bitirmek uzun süreli ilişkinin bitmesi Ayrılma kararı verilen bir ilişkiyi bitirmek neden bazıları için daha zordur veya hangi durumlarda ayrılık daha zor gelir? Medical Park Fatih Hastanesi'nden Klinik Psikolog Sinem Demir; duygusal ilişkilerde ayrılık meselesini farklı yönleriyle değerlendirdi.. Hayatı onsuz...
 5. Meleklerim Aşk Acısını nasıl dindireceksiniz nasıl dindirirsiniz ?

  Meleklerim Aşk Acısını nasıl dindireceksiniz nasıl dindirirsiniz ?

  Sevgilinizden yada eşinizden ayrıldınız ve ona aşıksınız.Mecburi bir ayrılık yaşıyorsunuz ya da o size birşey demeden çekip gitti.Artık onsuz ve yalnızsınız.Yada yadaaa onun sizden haberi yok ona deli gibi aşıksınız ancak o bunu bilmiyor.İşte siz aşk acısı çekiyorsunuz.Ama bu acı dinmiyor.Dindirmenin zamanııı.... Aşk Acınızı Nasıl Dindirirsiniz Ayrılık acısı hayatınızı mı kararttı?...

Sayfayı Paylaş