Etiketler:
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bazılarımız aşık olduğunda kendini kaybeder ve normalde yapmayacağı herşeyi yapmaya başlar. Bu da çoğu zaman ilişkilerini zora sokar. Bakalım siz de bu tür insanlardan mısınız...
    Testler / Test Göster - TNN

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    üye olmak gerekio sanırım:D

Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayağım yerden kesilsin diyenlere

Ayağım yerden kesilsin diyenlere

Ayağım yerden kesilsin diyenlere Ayağınızı yerden kesmek için mutlaka otomobile ya da klasik bir motosiklete sahip olmanız gerekmiyor. Segway, ülkemizde tanınan ismiyle Ginger, iki tekerlekli kendi kendini dengeleyen bir ulaşım aracı. Dean Kamen tarafından 2001 yılının sonlarına doğru kamuoyuna duyurulan Segway, yüzyılın icadı olarak lanse edildi.Ancak yüzyılın icadıyla ilgili bazı ciddi...
  2. Aşkın vurduğu yerde...

Aşkın vurduğu yerde...

Anladım ki geri dönme ihtimalin yok Resmi çıkardım çerçevesinden kim bilir Kim bilir orda kime tutuklu kaldın Ben burda yaşlanırım merak etme sen Korkmuyorum artık inan eskisi kadar kabullendim ayrılığı zor olsada yar vuracaksa kader bana seninle vursun Aşkın vurduğu yerde çiçekler açar. Penceremde yaz geldi gönlüm hala kış Bendeki fırtınaya kolaysa alış İlacıdır zaman...
  3. meleklerim yer gök aşk

meleklerim yer gök aşk

yer gök aşk yusuf kimle evlenecek yer gök aşk yusuf kime aşık olacak aşkta kime aşık olacak aşkta kimle evlenecek meleklerim yer gök aşka bakanlar ewt yazsın yusuf kimle beraber olacak
  4. Yer gök aşk...

Yer gök aşk...

yer gök aşk facebook yer gök ask facebook aşk kostümleri kıyafetleri yergök FOX tv YER GÖK AŞK ı izleyenler...ohyandan
  5. Melekler Ayaklarınıza Bakım Yapıyor musunuz ?

Melekler Ayaklarınıza Bakım Yapıyor musunuz ?

ayak bakımı nasıl yapılır ayak bakımı nasıl olmalıdır Sevgili melekler, yaz demek, tiril tiril elbiseler, parmak arası terlikler, açık ayakkabılarla giyimde özgürlük demek. :) Kış boyunca giydiğimiz kalın paltolar, kazaklar, çizmelerden çıkan vücudumuzun bayramıdır yaz ayları. Tabi bakım yapmayı ihmal etmezsek. Özellikle kıştan yaza giren ayaklarımız eğer gereken bakımı yapmazsak topuk...

Sayfayı Paylaş