Aşk Dolu Yeni Yıl Mesajları 2013

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Aşk Dolu Yeni Yıl Mesajları 2013
Bu konu; yeni yıl aşk mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yeni yıla giriş için geri sayım başladı. Yaklaşık olarak 11.5 saat sonra 2013 'e gireceğiz. İnsanların hep birlikte hoşça vakit geçirmeleri, birbirlerini arayıp sormaları için vesile olan günlerden yılbaşı gecesinde eğer sevdiğiniz yanınızda olamayacaksa üzülmeyin. Siz de onun gönlünü yollayacağınız harika aşk dolu yılbaşı mesajlarıyla alırsınız..:) Hepinize iyi yıllar.. :)

mutlu_yillar-384.jpg

Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye, adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye, adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanır da sen başkasının olursun diye…

Sevgilim nerdesin... Gecenin bak kaçı olmuş, ben hala aşkımıza nöbetteyim... Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş... Ben senden hiç gidemedim ki hala

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar Aşkımmm

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2013 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara bitanem

2013 yılana girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara Birtanem

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım... Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım..

Hasret kapımda nöbetler tutuyor... Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor... Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam…

Hasret kapımda nöbetler tutuyor... Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor... Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam…

Geri