Etiketler:
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Aşk-ı Memnu Nevresim Takımları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

[​IMG]TAÇ

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] aiyaha bayılıyorum benim ki yeşil ama olsun

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bende bunu çok beğendim.

Aşk-ı Memnu Nevresim Takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk-ı Memnu Oyuncu Kadrosu

Aşk-ı Memnu Oyuncu Kadrosu

aşkı memnu oyuncuları isimleri aşkı memnu oyuncu isimleri oyuncularının aski oyuncular ismi oyuncularının gerçek Aşk-ı Memnu Oyuncu Kadrosu Yakın zamanda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Aşk-ı Memnu dizisini oyuncu kadrosu aşağıdaki gibi olacaktır.. Bihter-Beren Saat Behlül-Kıvanç Tatlıtuğ Nihal-Hazal Kaya Adnan-Selçuk Yöntem Firdevs-Nebahat Çehre Peyker-Saadet Işıl Aksoy
  2. Aşk-ı Memnu 8. bölüm

Aşk-ı Memnu 8. bölüm

Adnan’ın kafası karışıyor Firdevs’in borçlarından haberdar olan Adnan’ın da kafasında artık Bihter’e karşı soru işaretleri beliriyor ve Bihter’in kendisiyle evlenmesinin ardında başka sebepler olduğunu düşünmeye başlıyor. Nihal, Bihter’in evde yaptığı büyük değişikliklerden çok huzursuz olmuştur. Yavaş yavaş bütün sevdiklerinden uzaklaştırıldığını düşünen Nihal, Bülent’in Bihtere “ anne”...
  3. Aşk-ı Memnu Gerimi Dönüyor???

Aşk-ı Memnu Gerimi Dönüyor???

aşkı memnu gerimi dönüyor aşkı memnu geri mi dönüyor geri devam edecek mi aski devam edecekmi ben dönmesini aslında isterim ama cok güzel bi finalle bitirdiler bidaha toparlamaları falan cok ugras verici olabilir diye düsünüyorum herkes cünkü bitti gözüyle gördü daha sonradan bihterin falan ayılması gibi sacla seyler izleyiciyi zamanla boğar ve yaprak dökümünden bir farklı olmaz......
  4. Aşk-ı Memnu Ekibini Özlüyorum

Aşk-ı Memnu Ekibini Özlüyorum

Aşk-ı Memnu,ekibi özlüyorum Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem bildiğimiz gibi efsane olmuş Aşk- Memnu dizisinde Adnan karakterini canlandırıyordu.Dizi bittiğinde birçok fanatikleri üzülmüş ve halen diziyi unutamamışlardı.Galiba oyuncularıda unutamamış olacak ki birçok röportajlarında bunu dile getiriyorlar.İşte sizlere Selçuk yöntem'in sözleri Burada Laf Çok'a konuk olan Selçuk Yöntem, Aşk-ı...

Sayfayı Paylaş