Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

cagla4277

Aktif Üye
Üye
Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)
Biz eşimle nişanlıyken akrabalarımız araya girip konya uzak gurbete gitmesin diye arayı karıştırdılar ailemde düşünmeye başladı mi? acaba diye bende aşkım için eşime kaçtım işe gider gibi;) zaten nişanlıydık sadece 5ay önce evlenmiş olduk.

ha sen şimdi konyadasın ee asıl memleket neresi kızım nişanlıyken mi kaçtın
ben aşkım için ne yaptım ne yaptım ben aşık olarak evlenmedimki görücü usülüyle evlendimohyandan

Çok hoşşun ayşem neyaptım neyaptım yazınca bende büyük bi çılgınlık yaptın sandım :D ben yalovada oturyordum konyaya evlendm nişanlıydık evet 5ay sonra evlencektik bizimkiler cayar gibi olunca bende :D kaçtım eşim.Eşimi çok sevdikleri için hiç bi sıkıntımız olmadı şükür sadece 10 saatlik mesafe korkutuyodu gözlerini

Çok hoşşun ayşem neyaptım neyaptım yazınca bende büyük bi çılgınlık yaptın sandım :D ben yalovada oturyordum konyaya evlendm nişanlıydık evet 5ay sonra evlencektik bizimkiler cayar gibi olunca bende :D kaçtım eşim.Eşimi çok sevdikleri için hiç bi sıkıntımız olmadı şükür sadece 10 saatlik mesafe korkutuyodu gözlerini
hımm neyse hayırlısı böyleymiş keşke böyle olmasaymış ama ne bilim bizde pek kaçarak evlilik yapan eşimin sulalesindede yoktur yani bize tuhaf geliyor allah bi yastıkta kocatsın inşallah boy boy çocuklarınız olsunn hayırlısı ile

Bizdede ilk kaçan ben oldum pekde kaçma sayılmaz aslında sözlendik sonra nişan yaptık evmz konyada hazırlanmıştı eşyalarımız falan 5ay sonra evlencektk ama vazgeçecek gibilerdi akıllarını karıştıranları vardı

Geri