1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

AŞk Nedİr Sence..??

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: AŞk Nedİr Sence..??

Askin herhalde ne oldugunu kimse bilmiyor, ask ask iste güzel bir duygu sevinc yada bilmiyorum ben duyguyu daha tatmadim tam olarak:) bilemiyorum yani. emegine saglik canim

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    aşk bir insanın karsı cinse duydugu ağırlıklı olarak görünüşe aldanmadır... bu daha sonra sevgiye donusurse mucizedir...
    aşk aslında rüzgar gibidir....dikkat edin de yerinde yeller esmesin:D

AŞk Nedİr Sence..?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Seviyorum Aşkım

Seni Seviyorum Aşkım

seni seviyorum aşkım seni seviyorum askim çok aşkım sözleri sözleri . Ask, zamanin her saniyesinde seni düsünmekmis. Ask, uykusuz gecelere mahkum olmakmis. Ask, hayat damarlarinin sadece sana baglanmasi imis. Ask, güne seninle baslayip seninle bitirmekmis. Ask, sen uyurken, uzaklarda sana siir yazmakmis. Ask, Ask ugruna söylenen her sarkida seni aramakmis. Ask, icerken...
  2. Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Nefesini hissetmeyi,adım adım sessizce yaklaşan adımlarını ya da yeri inleten ayak sesleriyle bana gelmeni özledim. ister sessiz sakin yaklaşarak gel istersen de gürültüyle ayaklarını vura vura yeri inleterek gel ama gel! Yüreğimde kocaman bir hasret oldun. Umarsızca beklenensin. Ansızın çık karşıma biriktirdiğim özlemlerimle sarılayım sana. Satır aralarında sakladığım hüzünlerimi al benden....
  3. Seni Özlüyorum... aşkım benim

Seni Özlüyorum... aşkım benim

Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu... Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada iyiye ve güzele...

Sayfayı Paylaş