Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşk sözleri kısa

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

aşk sözleri kısa sözler paylaşırsanız benimle, bende arkadaşıma facebook sayfamdan yazmayı düşünüyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

aşk sözleri kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  2. karşılıksız aşk sözleri kısa

karşılıksız aşk sözleri kısa

karşılıksız aşk sözleri kısa anlamlı karşılıksız aşk sözleri en güzel karşılıksız aşk sözleri Evet melek'ler, bu yazımızda karşılıksız aşk sözleri kısa örneklerde bulunuyor ve anlamı en güzel olan karşılıksız aşk sözleri sunuyoruz sizlere. Sen beni sevmesen de ben seni çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim… • Karşılık beklemiyorum sevgime yanımda ol yeter. • Sen benim kalbimin ilk ve...
  3. Kısa Asker Sözleri

Kısa Asker Sözleri

Asker Sözleri Kısa Asker Sözleri Öncelikle tüm Türk Ordusunu Rab korusun ve onları tüm kötülüklerden esirgesin diyor ve sizlere kısa yeni asker sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Dağlarda yaşar vatan için gerekirse Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir Bedenime.. Senin Sayemde uyuruz huzurla Mehmedim Canım benim... Asker Arkadaşı ölümüne Arkadaştır,...
  4. 2012 çok güzel kısa aşk sözleri

2012 çok güzel kısa aşk sözleri

kısa aşk sözleri, aşk sözleri 2012 en güzel kısa aşk sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda aşık üyelerimize ve aşık olan tüm misafirlerimize yılın en güzel kısa aşk sözlerini sunuyor ve her aşkın daimi ve acısız olmasını diliyoruz. Yaşadığım En Güzel Anlarım, Beyazlarla Süslediğim Yarınlarımsın Sevgilim. Seni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya...
  5. kısa kısa aşk sevgi sözleri lazım

kısa kısa aşk sevgi sözleri lazım

Bana kısa olacak şekilde sevgi sözleri aşk mesajları lazım ne olur bana da yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnn

Sayfayı Paylaş