1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Aşk Sözleri

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

aşk, aşk sözleri, romantik sözler, akılda kalan aşk sözleri aradığınız sözler burda. aşk ifade edilemez yaşanır fakat genede ifade etmek için çabalarız işte o sözler.

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk sözleri

Aşk sözleri

bakışlarla ilgili sözler bakinin aşk sözleri masum bakış sözleri bakinin baki nin Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni...
  2. Espirili AŞK sözleri

Espirili AŞK sözleri

bill cosby sözleri ilk görüşte aşkı anlıyorumda, ömür boyu birinin suratına bakan iki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. Ben ona baktim, o bana bakti, simdi...
  3. Tarihten aşk sözleri

Tarihten aşk sözleri

tarihten aşk sözleri tarihte aşk sözleri tarihi Dünya kurulduğundan insanoğlu yaratıldığından beri aşk var:)Sizlere tarihe damgasını vuran aşk sözlerini vermek istiyorum. Mevlana:Aşk hükmetmez; terbiye eder. Goethe:Arılar bile en tatlı balın zehirli çiçeklerde olduğunu bilir. John Keats:Aşkta her zaman bir öpen, bir de yanağını uzatan vardır. Fransız atasözü:"Arzu edilenden ziyade...
  4. Komik Aşk Sözleri

Komik Aşk Sözleri

komik aşk sözleri komik face sözleri face Aşk radyoda kanal aramaya benzer, Buluncaya kadar uzun hava çalar... Aşk elma yemekle başlar, Ayva yemekle son bulur... Aşk kuyusuna kerizler düşer, Ben düşmedim, beni ittiler... Sabah kahvaltı yapmadım, Çünkü seni düşündüm. Öğlen yemek yapmadım, Çünkü seni düşündüm. Akşam yine yemedim, Çünkü seni düşündüm. Gece uyuyamadım, Çünkü karnım aç......
Etiketler:

Sayfayı Paylaş