Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca Hanım, bize de ilişkimiz için genel bir açılım yapabilir misiniz? Bu yıl evlenirmiyiz? evleneceğim kişi o mu? aynı evde yaşamamız görünüyor mu?aileler arası bir tanışma söz konusu mu yakın gelecekte?bana sevgisi var mı? biraz küslük vardı şimdi geçti ama tekrarlanabilir mi aynı şekilde? çok teşekkürler yorum için şimdiden . benim burcum terazi hayatımdaki insanın da burcu terazi. iyi günler

Düşündüğün anlamda köü bir arışma görünmüyor. 2010 da daha emin ve kararlı adımlar at. Sorumluluk alabileceğini hissetir ona. Dengeli harekeler içinde bulunki onun karar vermesi dahada kolay olur.
Onun düşündüğü güzel kararlar var. Bunların 2010 da gerçekleşmeside yüksek görünüyor. Zaman zaman uyku sorunlarımı yaşıyorsun yoksa kafana bişey akıp uyuyamıyormusun?? Bu kadar herşeyin üzerinde durma artık.
2010 da yaşanacak kayıplarda olacak. Bunların şu ne olduğunu çözemedim. Parasal harcamalardada dikka et diyor kartlarım. 3 vakit içinde gelecek müjdeli bir haberden sonra Evlilikle ilgili daha ne kararalar alacağınız görülüyor.

Düşündüğün anlamda köü bir arışma görünmüyor. 2010 da daha emin ve kararlı adımlar at. Sorumluluk alabileceğini hissetir ona. Dengeli harekeler içinde bulunki onun karar vermesi dahada kolay olur.
Onun düşündüğü güzel kararlar var. Bunların 2010 da gerçekleşmeside yüksek görünüyor. Zaman zaman uyku sorunlarımı yaşıyorsun yoksa kafana bişey akıp uyuyamıyormusun?? Bu kadar herşeyin üzerinde durma artık.
2010 da yaşanacak kayıplarda olacak. Bunların şu ne olduğunu çözemedim. Parasal harcamalardada dikka et diyor kartlarım. 3 vakit içinde gelecek müjdeli bir haberden sonra Evlilikle ilgili daha ne kararalar alacağınız görülüyor.

evet dediğiniz doğru Handanca Hanım şu günlerde uykusuzluk problemi çekiyorum, gece yarısı uykumdan uyanıp sonra da bir türlü uyuyamıyorum halbuki müthiş bir yorgunluk var üzerimde çalıştığımdan. teşekkürler açılım için.

Merhaba Handanca Hanımcım, geçen sefer baktığınızda yaptığınız nasihatlerin hepsini uyguladım.:) kendimi daha mutlu hissediyorum. ve ilişkimiz de güzel gidiyor:). ama ben artık evlenmek istiyorum onunla bana o anlamda hiçbirşey bahsetmiyor. acaba düşüncesinde neler var? bana karşı sevgisi var mı? evlilik için sene ortasında yeniden bakarız demiştiniz şimdiden sene ortasını sabırsızlıkla bekliyorum:). tarot açılımı için şimdiden teşekkürler. sizi öpüyorum.burçlarımız ikimizin de terazi... (nedense çok ama çok heyecanlıyım, sanki her an güzel şeyler olacakmış hissi var içimde:)

Merhaba Handanca Hanımcım, geçen sefer baktığınızda yaptığınız nasihatlerin hepsini uyguladım.:) kendimi daha mutlu hissediyorum. ve ilişkimiz de güzel gidiyor:). ama ben artık evlenmek istiyorum onunla bana o anlamda hiçbirşey bahsetmiyor. acaba düşüncesinde neler var? bana karşı sevgisi var mı? evlilik için sene ortasında yeniden bakarız demiştiniz şimdiden sene ortasını sabırsızlıkla bekliyorum:). tarot açılımı için şimdiden teşekkürler. sizi öpüyorum.burçlarımız ikimizin de terazi... (nedense çok ama çok heyecanlıyım, sanki her an güzel şeyler olacakmış hissi var içimde:)

Acele etme ileride istediğin herşey olacak.
Oluşan sorunlar yada tartışmalarda olacak. Sen bu durumlarda akıllılıkla karar vermeyi unutmayacaksın.
Yapıcı olacaksın. Seni çok beğeniyor ve seviyor. Sana kalanda evlilik anlamında artık sorumluluk alacak durumda olduğunu ispat etmektir.
Onun sorunlarını dikkatli dinle. Mantıklı fikirler ver.
Aklın silahın. Gözlerinden etkileniyor. Bakışlarındaki anlamıda unutma canım.

Bu ilişkide ayrılık var canım.. Sonu yok yani. Siz tam sorunlarınızı çözmeden başa şeyler oluşuyor. İleride dahada büyük problemler oluşabilir.
Bir karar vermen gerekecek. Kendi iç dünyana çekil otur iyice düşün. Bu ilşki sana çok şeyler kaybettirmeye başladı ise kararlarını o yönde kullan. aksi takdirde zzamanla sağlığını etkileyecek sorunlar çıkar.
Karşındaki kişi bencil. Sen kararını verdikten sonra tekrar bir açılım yaparız. Onun adam olacağını fazla bekleme ama. Çok taviz vermek zorunda kalabilirsin.
Handancacım giremedim kaç gündür problem çıktı bilgisayarımda:(.bu ilişkide ayrılık var demişsin, ayrılık karşı tarafın düşüncesi mi? çünkü ben seviyorum onu, o seviyor mu? düşündüğüm gibi onun düşüncesinde başkası var mı? yani aldatıyor mu beni?yani ayrılık onun düşüncesinde mi?

Handancacım giremedim kaç gündür problem çıktı bilgisayarımda:(.bu ilişkide ayrılık var demişsin, ayrılık karşı tarafın düşüncesi mi? çünkü ben seviyorum onu, o seviyor mu? düşündüğüm gibi onun düşüncesinde başkası var mı? yani aldatıyor mu beni?yani ayrılık onun düşüncesinde mi?

onu kaybetmek istemiyorsan şimdilik iyi ol heranlamda. 15 gün sonra onu nasıl kazanacağız anlamında kartlardan tavsiye alırız.

onu kaybetmek istemiyorsan şimdilik iyi ol heranlamda. 15 gün sonra onu nasıl kazanacağız anlamında kartlardan tavsiye alırız.

peki Handanca, ben onu kaybetmek istemiyorum ama başkasını da seviyor biliyorum çünkü hissediyorum bunu ve mesajlaşırken yakaladım. sevgisini hissetmişmiydiniz yaptıüınız açılımda?teşekkürler

Ben Kova Esim Terazi iliskimiz hakkinda baktirmak istiyorum...Tesekkurler sevgili Handanca

Her bölümden talep olmuyor. İlk talebinizden sonra diğer talepler arasında 15 gün süreden sonra tekrar açılım isteyebilirsiniz. Genel açılımdan yapmış olduğunuz Diğer talebinize cevap vereceğim...

merhaba

merhaba handan ablacım rica etsem yeni bir açılım yapabilirmisin.erkek arkadaşımla ilgili şuan aramız çok iyi benim merak ettiğim beni gerçekten seviyormu yani benimle 1 sene içerisinde ciddi anlamda birşeyler düşünüyormu böyle bir düşüncesi varmı şuan?benim burcum başak onunki yengeç. yorumun için şimdiden çok teşekkür ederim...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri