Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handanca merhaba - sevgilimle kavga edip ayrıldım tamamen noktalanmış gibi görünüyor:( benim burcum yay onunki terazi - açılım yaparsan çok çok sevinirim, teşekkürler..

kavga edip ayrıldın öylemii. İyi yapmışsın. Daha dün şöyle davran böyle davran dedim sana. Tercih senin.. hayatta...
Dün açılım yapılmış 15 gün bekleme süren var.. 15 gün sonra tekrar ancak yapabilriz.

hehehhe çok güldüm ablacım yaa. valla benden kaynaklı değildi bu sefer - kaç sene geçmiş üstünden hala eskii ilişkisini gözüme sokup duruyor, unutamadı sanki - bilemiyorum.. neyse 15 gün bekleyip göreceğiz bakalım. çok çook saolll

iyi günler, tarot açılım talebinde bulunmak istiyorum, ayrıldık barışma var mı? sevdiğim kişi ve benim burcum terazi.bu yıl barışırsak evlilik var mı ufukta?
sağolun şimdiden, kolay gelsin

ablacım bi kaç ay önce yaptığın açılımda evliilk görünüyo demiştin abim evlencek yani 3. şokumuda yaşattın bana :):):)
neyse ben erkek arkadaşımla ilgili baktırmak istiyorumm
onun burcu aslan benimmki koç yaşı 21 benimki 17
ben ilerisini merak ediyorum .... şuan onunla evililk gibi bişey dusunmuyorum tabıkı ama ılerıde ne olucazz fıkırlerını söylerdsen sevinirimm öptümm ablacıkk kendıne ıyı bakk

Merhaba handanca Hanim,
tarot baktirmak istiyorum iliskim ile ilgili genel gidisati? ben yengec o terazi, benim evlenecegim kisi o mu, bizi neler bekliyor? tesekkurler

iyi günler, tarot açılım talebinde bulunmak istiyorum, ayrıldık barışma var mı? sevdiğim kişi ve benim burcum terazi.bu yıl barışırsak evlilik var mı ufukta?
sağolun şimdiden, kolay gelsin

Kartlar sana bir şans daha verileceğini söylüyor. Bu ayrılık sana tecrübe olacak ve kendini daha iyi anlayacaksın canım.
3 vakit içinde ciddi bir gelişme olacak. Bu ya tam bağlayıcı anlamda yada kopukluk anlamında olur. BU süreç içinde kendini iyi ispatlaman lazım.
Hem sevgini hem dengeni hemde uymlu olduğunu göster ona.
5. ayda sanırım haneni çok mutlu edecek bir olay yaşanacak. 2010 parasal anlamdada sana karşı iyi. Bu ayrılık bışında genel olarak 2010 güzel süpriz ve heyecanlı günlerle dolu.

ablacım bi kaç ay önce yaptığın açılımda evliilk görünüyo demiştin abim evlencek yani 3. şokumuda yaşattın bana :):):)
neyse ben erkek arkadaşımla ilgili baktırmak istiyorumm
onun burcu aslan benimmki koç yaşı 21 benimki 17
ben ilerisini merak ediyorum .... şuan onunla evililk gibi bişey dusunmuyorum tabıkı ama ılerıde ne olucazz fıkırlerını söylerdsen sevinirimm öptümm ablacıkk kendıne ıyı bakk

ilk önce fedekar olup önyargılı olmamanı önerdi kartlar. Herşeyden önce ondan bakladiğin şeyleri sen yap önce. Uyumun sana çok şey kazandıracak. Ufak tartışmalar olabilir. Fevri davranmayıp akıllıca hareket et.
Senin canını sıkan olaylarda var. Merak etme hepsi yavaş yavaş düzeliyor. Hak ettiğin mutluluğu yakalayacaksın.
Kafandaki olumsuzluklardan kurtul. Kendini iyi hissetmediğin zaman güzel şeyler düşün. motive et. Hayat senin hayatın. Onu kötü beklemek için uğraşma.
2010 güzel fırsatlar için sana zaman zaman süprizler yapabilir.

Merhaba handanca Hanim,
tarot baktirmak istiyorum iliskim ile ilgili genel gidisati? ben yengec o terazi, benim evlenecegim kisi o mu, bizi neler bekliyor? tesekkurler

Arada sırada denge şaşıyor sanki. Hemen olumsuzluklara kapılma derim.
Çünkü bu ilişkiye sahip çıkıp güzel beslediğin sürece süper sevinçler beklediğinden daha kısa sürede ayağına gelebilir.
Menmun olmadığın taraflar var. İletişimde sorun var. Bunlar için daha farklı yollar dene..
Onun istediği gibi olmaya çalış demiyorum ama uyumsuzluklardada ani çıkışlar yerine güzel cümlelerle anlat kendini.
İnançarına sarıl. Mesleki anlamdada güzel bir mutluluk olacak.
2010'a verdiğim önerilerle devam edersen hayat san adaha güzel gelecek. Yoksa hiç beklemdiğin anda kötü süprizler olur. Buda seni çok etkiler. Evlilik isteğin zamana bağlı. acele etme. Onu ve ilişkini tanı. Sağlam zemin üzerine yerleştir kendini öncelikle.

merhaba ben oğlak o koç

bildiğin üzre şu iş nedeniyle ayrıyız aramıza mesafeler girdi yani ....bizi neler bekliyor acaba

Sevgili Handanca

Ben ikizlerim sevdiğim kişi Oğlak

Ben bu ilişkiden çok umutlu değilim ama birde senin fikrin nedir onu merak ettim Açıkcası onun hayatında benden başka bir bayan olduğunu hissediyorum yada arayış içinde ve bir evlilik olamayacak gibi.Tabi bunlar benim düşüncelerim ama kartlar ne der acaba?Çok mu olumsuz yaa oldum kızacaksın ama sen bir bakıver zahmet olmazsa:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri