Etiketler:
  1. Umutsuz vaka

Umutsuz vaka Forum Okuru

Aşk ve o

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Umutsuz vaka tarafından paylaşıldı.

Napsam da onu kendıme ceksem

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
Aşk ve o konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı?

Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı?

tılsımlı sözler sevgi tılsımları . Aşk tarihin tozlu sayfalarında mı... Günümüzde mi...Yoksa hayallerimizde mi... Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı... Yüreklerde mi yoksa, Kaf dağında mı ...Kuş konmaz,kervan geçmez çöllerde mi... Yoksa barlarda, msn’ler de mi...Ya da adı konmamış hayallerimizde mi... Belki de öldü ...Yüreğimizin o kuytu köşelerinde.Epey...
  2. O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

askerim gidiyor aşkım askerde Off offf sitede ki bir çok melek gibi bende asker yolu bekleyeceğim... :( 2,5 yıllık evliyim bilenler bilir... ve eşim askere gidiyor... Asker yolu bekleyenler listesine benide ekleyin... Aşkım aşkım acemi birliğini HAYAT da yapacak... :( şurda sayılı güünler kaldı ayrılığımıza... :ang:
  3. aşkım..o ...oldu

aşkım..o ...oldu

Kızlar bana akıl verin lütfen. Hoşlandığım bir çocuk vardı kurs arkadaşımdı ama beni hep reddediyordu konuşmak istemiyordu. bende tanımak kendimi sevdirmek için facede sahte profil aldım ve sahte profildeki resime aşık oldu nefret ettireyim diye bakire değilim erkek arkadaşımdan hamile kaldım bir dünya yalan söledim yok anacım yok nefret etmedi . Sevgili olduk... telefonda görüştük 5 ay beni...
  4. O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan...
  5. AŞK MIYDI O?

AŞK MIYDI O?

AŞKMIYDI O AŞKIMSI BİRSEYMİYDİ NEYDİ ÇEKİP KEDİNİBAĞLAYAN KANATAN DUGAMI TENİMİ DAGLAYAN ELLERİ TA İÇMDE DEV GİBİYDİ ETEME ALAV DEYMİSİNE NASIL YAKTI OPTURU ZAMAN BİR SU ĞİBİ AKIP GİTTİ AVUCLARIMDAN :asigim::papis:

Sayfayı Paylaş