Etiketler:
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

''Aşk'' Yakar.. Sen O'na Uyma Emi?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Ne fırtınalar atlattı bu yurek..Ne yangınlar söndürdü içinde...
    Kül oldu umutları ,hayallerii..

Hep acının ıçinde buldu kendını sebepsiz... ''Yoruldum,bıttım,tukendım'' derken..SEN cıktın karsıma!
    Kanayan yarama merhem oldu o gözlerın..
    Kendımı hapsettıım o karanlık dunyamdan cıkarıp,masmavı hayellerle bulusturdun benı...
    O kadar masum,okadar içtendiki yuregın..Benı kendıne hapsettı..
    Hayellerımın yerınıı; acı,huzun,gozyası alalıı ılk kez hayat bana güldü..Senı cıkardı karsıma hıc beklemedıgım bı anda...
    İyikide cıkardı!
    İyıkı bendesın..
    Iyıkı sende yuregım..
    O kadar cok ıyıkı varkı sana daıir sayabılecegım..Sözcukler kıfayedsız kalıo bı yerde ıcımdekılerı anlatmaya..
    Suan okadar cok mutluyum kıı..Ve bır o kadarda korkuorum..
    Bu ruyadan uyanmaktan korkuorum..Senı kaybetmekten, tekrar acı cekmekten korkuyorum..
    Bi an gelıp kayıp gıdecekmıssın gıbı gelıyo ellerımden..
    Aglıyorum..acı cekıyorum ıcten ıce..Ask bu olsa gerek..Acıyla iç içe..
    Sende bılıyosun aslında...
    ''Aşk'' yakar.. Sen O'na uyma emi guzel gözlum...
    Benı ''senden''
    Senı ''benden''
    Askı ''yuregımızden''
    Alma!
    Bırak açmaya devam etsın kalbımızde askın cıceklerı,
    Koparma!
    Askı sen varsın dıye sevdım..Benı aska küstürme..
    Ne olursa olsunn gıtme..

Bitme!

2. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
''Aşk'' Yakar.. Sen O'na Uyma Emi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi

Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi

. Ey Sevgili...Çıkar Üzerindeki Acı Dünleri Bayramlık Yarınlar Giyin Varsın Bayram Olmasın Haykırsın Gene De Hayallerin Bir Arife Akşamı Gibi Olsun Sevdam Sana Hayal De Bile Olsa Yaşamayı Yaşadıkça Hayal Kurmayı Unutma Emi… Varsın Suskun Sansın Seni Eller Konuşmuyor Duymuyor Yüreği Desinler Ben Hep Duyacağım Seni... Bu Sevda Nefes Aldıkça Ben Konuşacağım Konuştukça Duymayı Duydukça...
  2. Aşk Yakar 5.Bölüm

Aşk Yakar 5.Bölüm

Nazlı ve Mustafa için beklenen gün gelecek mi? Mustafa’nın yalanlarının birer birer ortaya çıkması Nazlı’yı güvensizlik ve şüphe içine düşürmüştür. Sacit, kızı Nazlı için üzülmektedir ve çareyi Payidar ile konuşmakta bulur. Nazlı, Safiye Hatun’a sığınmışken beklenmedik bir gelişme herkesi çok sevindirir. Selim ile Belda arasındaki buzlar yavaş yavaş erimektedir. Nazlı ve Mustafa için işler...
  3. Aşk Yakar 11.Bölüm Özeti

Aşk Yakar 11.Bölüm Özeti

Nazlı, Mustafa’yı affedebilecek mi? Nazlı, canından çok sevdiği kardeşi Meriç’e veda etmek için yola çıkmışken beklenmedik gelişmeler ve önlerine çıkan engeller, kendisi ve bebeği için bir tehlike unsuru, savcı Duran içinse yeni bir hayatın başlangıcı olacaktır. Duran her şeyin bedelini ödemeye dünden razıdır zaten. Hayatının yeni bir dönemecine giren savcı Duran’ın, Nazlı’nın hayatındaki...
  4. Aşk Yakar 13.Bölüm Özeti

Aşk Yakar 13.Bölüm Özeti

Savcı Duran’dan sürpriz teklif Emine, Nazlı ve Mustafa için taze bir ümit olabilecek mi? Roller artık değişmiştir. Nazlı kendi yolunda ilerlemeye devam ederken, bu kez Safiye Hatun’dan medet uman Mustafa olmuştur. Bahar ile Selim arasındaki dostluğun renginin değişmesi Belda’yı oldukça rahatsız etmektedir. Herkesin yüzünü güldürecek haber Amerika’dan gelir. Meriç’in geri dönüşü, Sacit ve...

Sayfayı Paylaş