aşk yalana karıştı

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
aşk yalana karıştı
Hani Pembeydi Bulutlar, Iki Kişi Arasinda Yaşanirdi Aşklar. Hani Sevgi Saygi Temeliydi Dostluklarin Arkadaşliklarin Yalan Oldu Hepsi. Biterken Gün, Dönerken Geceye… Menfaatle, çikarla Yaşadik Biz Pamuk Ipliği Hayatlarda. Ne Senin Canin Yanmiş Ne Benim Sevda Uğruna Yazilacak Sözlerim Varmiş. Bizde Içinde Kaybolduk Dünyanin. Yüzbinlercesine Kariştik. Kalmadi Farkimiz Birbirimizden. Ben Isterken Mutlu Yaşamayi ; Eğer Sen çektiysen Kuklanin Iplerini Ve Sahne Dediysen Bana, Bende Oyunun Bir Parçasiyim Artik. Böyle Kariştik Zamana Oyun Içinde Oyun Yaşadik…
Kimse Vaat Etmemişti Leyla Ile Mecnun Aşklari.. Uğruna Dağ Deldirecek Kadar Büyük Sevdalari.. Ama Yinede Bir Bahar Belkide Sadece Bir Ay Bir Gün Yaşanacak Bir şeyler Kalsaydi.. Sunulsaydi Bizlere O Büyük Masallardaki Altin Tepsilerde Aşk. Kimbilir Benim Gibi Kaç Kişi Daha Kabul Ederdi Tek Aşki “ Eğer Aşk Olacaksa” Bir 24 Saatte Yaşamayi. 24 Saate Siğdirmayi Kelebek ömrü Yaşami.
“şimdi Yüzleşme Zamani Içindeki Gerçekle” Demeli Bir Ses. Bütün Yalan Aşklar Bu Sesi Duymali Ve Irkilmeli Insanlar. ölüm Günü Değil Uyanma Zamani Dostlar. Tükettiklerimizi üretebilir Miyiz Kalan Kirintilarini Kullanmadan. Sevdaya Kanat Takip Uçurabilir Miyiz Gerçekler Diyarina… Ya Bizler Girebilir Miyiz ? Oraya Artik Ayaklarimizdaki çamurdan, Yalandan, Sahtekarliktan Kurtularak….
Bir Bakişa, Bir Tatli Söze Muhtaç Yaşarken Bir çoğumuz , Kendimizi Avutmak Için Uydurduğumuz Aşk Yalanlariyla Boğulduk. Hani Erkeklerimiz Kadinda Ararken Güzellik; Kaşi Gözü Iki Meme Ucu…. Kadinlarimizda Erkekte Ararken Kariyer, Kullandiği Araba , Banka Hesabi Vs. Vs. Bumu öğretilen Aşk Masallari… O Zaman Ben Hiç Masal Dinlemek Istemiyorum…
Ferhat şirin’in Estetik Güzelliğine Delmiş Dağlari Hatta Iki De Sutun Yapmiş Aklindan Geçerken şirin’in Bacaklari…
şirinde Ferhat’in O Dağlari Delerken Kullandiği 4 çeker Jipine Kanmiş… Onun Için Günlerce Aylarca Uykusuz Geceler Geçirmiş. Asli Buymuş Hikayenin Birileri Bizi Hep Kandirmiş.
şimdi Biri Gelsinde Anlatsin Bana Ben Mi Yalanim Dünyada Dünyami Ağir Benim Bu Karmakarişik Dünyama

Geri