Aşk Yeniden -Bıraktım Her Şeyimi Şarkısı

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Aşk Yeniden -Bıraktım Her Şeyimi Şarkısı
< Konu Resmi..>
bıraktım her şeyimi yaşamak için seni
sana öyle gelmedi mi

yok mu hiç cesaretin içimde emanetin
bekledim çok gelmedin
bilmezdim nedir doğru nedir yalan
yanındayken durmuştu zaman
bitti masal bitti hayal bitti rüya
şimdi nerde o kahraman

Aşk Yeniden 13. bölüm fragmanı yayınlandı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aşk Yeniden 18. Bölüm Fragmanı Aşk Yeniden 18. Bölüm Fragmanı
52295 SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Zeynep, annesinin ölmediği gerçeğini öğrenir öğrenmez Fatih ile birlikte Rize'yi terk edip İstanbul'a döner. Onların bu ani gidişi diğerlerinin de Fatih ve Zeynep hakkında telaşlanıp...
Reytingli Diziler 0
Aşk Yeniden son bölüm 26 mayıs fragmanı Aşk Yeniden son bölüm 26 mayıs fragmanı
51450 Aşk Yeniden 16. Bölüm Özeti Şevket’in emri vakisiyle herkes soluğu Rize’de alır. Karadeniz’in eşsiz doğası daha ilk andan itibaren hepsini büyüler. Şekercizadeler için yayla yaşantısı başta güç ve...
Reytingli Diziler 0
Aşk Yeniden 15. bölüm fragmanı Aşk Yeniden 15. bölüm fragmanı
51332 Aşk Yeniden 15. Bölüm Özeti Ertan'ı bulan Şevket’in sözleriyle, bir anda alt üst olan Zeynep ve Fatih'in kurtarıcısı Orhan olur. Orhan'ın müdahalesi Selin'le aralarının açılmasına sebep olurken, Şevket'in...
Reytingli Diziler 0
Aşk Yeniden 14. Son Bölüm Fragmanı Aşk Yeniden 14. Son Bölüm Fragmanı
51209 Aşk Yeniden 14. Bölüm Özeti Ertan’ın düğünü bastığı gecenin sonrasında olanları görüp belgeleyen birisi Fatih ve olayın diğer muhataplarını mail yoluyla tehdit etmeye başlar. Fatih ve Mustafa bu olayın...
Reytingli Diziler 0
Aşk Yeniden 13. bölüm fragmanı yayınlandı Aşk Yeniden 13. bölüm fragmanı yayınlandı
51048 Dün akşam mahsur kaldıkları adada zombi die karşılaştıkları mültecileri gemiye alarak adadan uzaklaşan Fatih Zeynep ve tayfasının başına geleceklerden habersiz mültecilere ailelerine kavuşmaları için yardım edicekleri...
Reytingli Diziler 0