Asker Bekleyen Melekler ...

vay be ne çabuk geçmiş bitmiş.beklerken zor oluyo ama o gelince onu görünce herşey mükemmel oluyo.
BENİMDE SEVDİĞİMLE HAYLLERİM VAR 4 YILDIR SEVİYORUZ BİRBİRİMİZİ BABASI O 5 YAŞINDAYKEN VEFAT ETİİ O ŞİMDİ BABASIZ BÜYÜDÜ AMA ALALH KISMET EDERSE 1 AY SONRA ASKERE GİDECEK VE 1 YIL SORNADA DÖNDÜĞÜNDE BENİM ÇOCUKLARIMIN BABASI OLACAK :(

benımde sevgılım askere gıttı.10 gun oldu.bırlıge teslım olacagı gunun sabahı hüzünlü ve moral bozucu laflar ettı.ıste benı bekleme askerlıgım uzayablr hayatını benım yuzunden heba etme belkıde benm br gelecegım yok askerde kalırım gbı laflar. bagırdım cagrdım haklı olarak cunku br gun once aksam bıle hersey harıkydı.hc br sorun yoktu.sonra kendıne geldı ben bagrdktan sonra kafasna dank ettı heralde.ama yıne de telefonu kotu kapatmadık cok sukur.daha arayamadı benı :( ama ben 5 sayfa mektup yazdı ona. kıme sorsam askerlık psıkolojısı ıle soylenms laflar normaldr yanı askerlık berbat br durum ben olsam bende soylerdm dedıler.onu kafaya takma sayılı gun cabuk gecer dedıler. artık daaha da gucluyum.beklemekten baska br carem yok ki :( sabırla ve dualarla acemı bırlıgının bıtıp gelmesnı beklıorum.bana bırı yada bırılerı akıl versın lutfennnn :( :(

Merhaba arkadaşlar ben sevdiğimi askere 2 şubatta uğurladım. Bu gün teslim oldu. Haber alamıyorum en son sabah görüştük içimde kötü bir his yok ama Allah benim sevdiğimizi ve tüm müslüman alemini korusun. Bugüne hazırlanmam o kadar zor oldu ki. Bu his tarif edilmez. Bunu hickimse yaşamadan anlayamaz. Kuşku korku panik telefon elde bekleme ben bunun ilk gününü yaşıyorum önümde daha 364 gün var. Allah bana ve bunu yaşayacak olanlara sabırlar versin. Allah tüm müslüman alemini korusun inşallah

Benimkiside 3 şubatta gitti 4 ay oldu eski yazilanlari okuyorum da nasil biticek demişler 2013 senesi çoktan geçti onlarinki üstüne seneler eklenmiş muhakkak bizimkiside gecicek.

3 yıllık evliyim eşim askere gitti ben bu dönemde birine aşık oldum ve ondan hamileyim sizce eşime şimdi boşanma davası açabilirmiyim?

öncelikle Allah cezanızı versin. Bu nasıl bir karektersizliktir..Nasıl bir rezilliktir. Sabah sabah beynime kan sıçradı . Ne kadar mezhebiniz geniş sizin gidin zina arkadaşınıza sorun sorunuzu.

Geri