Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Askeri HUMMER resimleri

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Askeri HUMMER resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hummer H2

Hummer H2

hummer h2
  2. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  3. ..asker yarim...

..asker yarim...

en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim :uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff
  4. o şimdi asker resimleri:)

o şimdi asker resimleri:)

o şimdi asker resimleri o şimdi asker resmi fotoğrafı yapma resmi yapma fotoları
  5. Askerin İsteği

Askerin İsteği

asker, askerlik, gurbet,özlem, vatan aşkı aradığınız herşey burda meleklerim. askerlik anıları bitmez erkeklerin ama bitmiyeceği kadarda var her gün hasretteler ailelerine sevgililerine gurbetlik zor. Çanakkale harbi sırasında saf ve temiz bir asker, emir eri olarak ayrılır komutanı tarafından. Fakat Askerin gönlü emir eri olmaya razı değildir ama askeri kurallara riayet etmek...

Sayfayı Paylaş