Etiketler:
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

askerime

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm
    ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana

ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık ! sana kavusucam gunu buyuk bır heyecanla beklıorum sevgılımm ..

hayatımda elımı ılk tutan sen oldun ve yanlız sen olarak kal... hayatımda senden baskasını ıstemıyormm .:d014:..yanlız seni istıyorumm
    beni hiçç bırakma olurmu ???:d040:

seni çok seven minik bebişinn !!

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    canım beniim allah kavuştursun tez zamanda..mutluluğun daim olsun..hiç ayrılmayın tatlım

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Amin amin cok sagol canım tesekkur edeım umarım dedıgın gıbı olurr ::::::::::::::::::))))

askerime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asker şiiri

asker şiiri

Vatan borcu çabuk biter Düşman gölgenden siner Kahramanlar önde gider Zafer senin meçhul asker Karşında titrer devler Önünde eğilir gölgeler Ay ve güneş seni izler Zafer senin meçhul asker Sen çelikten bir abidesin Meleklerden yücesin Yiğitlikte en öndesin Zafer senin meçhul asker Haşre kadar yaşar adın Arşa uzar kanadın Alnından öper ecdadın Zafer senin meçhul asker...
  2. Asker uğurlama

Asker uğurlama

rüyada asker uğurlamak asker uğurlama gelenekleri gelenek ve göreneklerimiz uğurlama rüyada sevdiğini askere göndermek yolcu etmek Türk milletine ait olan bu gelenek gerçekten bazen ihtişamlı görüntülere şahit olur .Askere giden gencin yakınları gururla asker yolcu ederken gözyaşlarını tutamaz ve asker gencimiz omuzlardan inmez.İşte asker uğurlama ile ilgili gelenek ve göreneklerimiz=)...
  3. ..asker yarim...

..asker yarim...

en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim :uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff
  4. Askeri barakanın icadı, Askeri Barakayı kim buldu

Askeri barakanın icadı, Askeri Barakayı kim buldu

Bu yazı: Askeri barakanın icadı, Askeri Barakayı kim buldu içerik kısaca.. Askeri baraka ilk ne zaman bulundu, Askeri barakayı bulan kim, Askeri baraka ne zaman bulundu gibi merak edieln bilgileri içermektedir. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda askeri barakayı ilk kim buldu gibi merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz:) Askeri baraka ilk ne zaman bulundu, Askeri barakayı bulan kim, Askeri...
  5. Askerin İsteği

Askerin İsteği

asker, askerlik, gurbet,özlem, vatan aşkı aradığınız herşey burda meleklerim. askerlik anıları bitmez erkeklerin ama bitmiyeceği kadarda var her gün hasretteler ailelerine sevgililerine gurbetlik zor. Çanakkale harbi sırasında saf ve temiz bir asker, emir eri olarak ayrılır komutanı tarafından. Fakat Askerin gönlü emir eri olmaya razı değildir ama askeri kurallara riayet etmek...

Sayfayı Paylaş