1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Askerlik Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şafak doğan güneş sözleri asker mehtap sözleri
    ASKERLIK

ASKIM YATAGIN, SEVGiM YORGANIN, YUREGiM YASTIGIN OLSUN, ASKER OCAGINDA RAHAT UYU BiTANEM.

» SAFAK DEGiL SENSiZLiK BENi ACITAN! SENi COK OZLEDiM BiRTANEM...

» O GUZEL ASKERLiK ANILARINI ANLATACAGIN GUNLERi SABIRSIZLIKLA BEKLiYORUM! SEN YETER Ki CABUK GEL, BEN DiNLEMEYE RAZIYIM

» DEDE, UST DEVRE, TERTiP, ALT DEVRE TORUN, OZ TORUN, MEHTAP, SAFAK, DOGAN GUNES DiYE DiYE ASKERLiGi DE YEDiN YA, HADi YiNE iYiSiN!

» BiTANEM SESiNi DUYSAM DA YUZUNU GORMEK GiBi DEGiL, OZLEDiGiMi BiL HER AN, HiCBiR SEY SENSiZLiKTEN DAHA ZOR DEGiL

Askerlik Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerlİk Sanati

Askerlİk Sanati

ASKERLİK SANATI Askerlik sanatı, Mustafa Kemal'in kanısınca, bir sağduyu biçimdeydi. Savaş planlarını, hazırladığı tarzdan başka bir biçimde çizmedi. "İzmir hattı ve Bağdat Demiryolu'nun birleştiği noktada bulunan Afyonkarahisar'da taarruza geçtim. Çünki orada taarruza geçmek gerekirdi. Yunan yığınağı esasen beni bu surette hareket etmeye yöneltiyordu. Tan ağarırken düşmanı ansızın...
  2. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  3. Askerlik Düşecek mi

Askerlik Düşecek mi

askerlik düşecekmi askerlik düşecekmi son dakika 2011 2011 son dakika Ben 6 aya kadar askere gideceğim. Acaba askerlik düşecek mi ? Bu siyasetçileri vallahi anlamıyorum. Tam seçim zamanı insanların önüne birşeyler atıyorlar. Bizlerde muhallakta kalıyoruz be kardeşim. Bir türlü tam olarak cevap bulamadım da yardımı olurmusunuz. Askerlik düşecek mi ?
  4. Askerliğimi nerede yapacağım

Askerliğimi nerede yapacağım

ARkadaşlarım askerliğimi nerede hangi şehirde yapacağımı öğrenebileceğim bir link var mı bu hususta bana yardım eder misiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  5. 2014 Askerlik Süresi Kısaltıldı

2014 Askerlik Süresi Kısaltıldı

askerlik süresi ne kadar, kısa dönem askerlik, 2014 askerlik süresi Genelkurmay başkanlığından yapılan açıklamaya göre askerlik sürelerine düzenlemeler getirildi. Buna göre artık askerlik 12 ay olacak. Kısa dönem askerlik süresi ise 6 ay olarak açıklandı. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, uzun dönem askerliğin 12 ay olarak...

Sayfayı Paylaş