aşkım ve ben.....

canım benim rabbim sabır versin kuzum heç üzülme dahada sewinki vaktini senin yanında geçirdi işte zaman durmazki elmalım herşey her an mutlaka değişir zaman su gibidir önemli olan onu geçerken yakalayıp iyi değerlendirmek derim ben ve sizde böle yaptınız zamandan çalarak ............

:uhu: :uhu: ve işte askım bugün ankarada yani askere gitti aksam 5e kadar birliğine gitmesi gerekiyorm offfff nasıl gecer o kadar zaman geri sayım basladı bugün 457 hadii gel teskereeeeeeeeeeeeeee

bütün askerlerimizi yüce rabbim korusun tatlım içinde de seninkini...bunu seninle daha öncede konuşmuştuk..gerçekten sabrını veriyor tatlım..üzülmee beniim kurabişiim :kiss:

canım allah kavuştursun sağlıkla sıhhatle.üzülme kuzum elbet bu sayılı günler de biter kavuşursunuz her şey çook ama çok güzel olur.ona destek olmalı sağlığı için dua etmelisin.biz de yanındayız unutma....:gathering::kiss:

Canim rabbim hayirli teskereler nasip etsin...

Kazasiz belasiz gider ve gelir insallah kurabiyem...

Rabbim tüm askerlerimizi korusun.

Hayirlisi ile anne, baba.. ve sevdiklerine kavustursun....

Sende fazla skma canim canini....

:kiss:

seni ÇhOq iyi anLıyOrum BenDe heRşeyimLe :Laie_23:Çoq kaÇamaqLıq yaBdıq Onun iÇn dayaq ßİle yeDim anLdSam Roman oLur ahh aŞq heRşeye DeqR taBi sewDiqin qiŞi deyiCeqSe:tik:

dayanamadm sabahtan yazıyorm günlükcügm bugün şafak 456 dün çok kötüydüm sabah işe gelene kadar dükkanda tel çaldı farklı bi no görünce hissettim o an askımmmmmm aradı ne iyi geldi sesini duymak bitanemin çok ösledim yaa neyse tekrar duygusala baglanmayacagm geçecek inş bu günler ve kavusacagızz askımlaa :asskim:

Geri