Aşkın bedeli...

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
Aşkın bedeli...

Aşkın bedeli var mıdır ya da aşkın kaderi bedel midir? Aşk kanatlanıp uçmaksa ulaşılmaz bulutlara,ayakların yere basınca sana kalan nedir?Hiç bir şey baki değil aşk da..Peki bulutlardayken,her şey toz pembeyken gögüs gerilen acılar kader mi yoksa bedel mi...Elinizde kalan bir tutam hayal kırıklığıysa pişmanlığınızı aynanızdan bile gizlersiniz.Belki de aynalara bakamazsınız. Birlikte edilmiş sohbetin,içilmiş limon çayının,deniz kenarı sarılmaların,kaçamak öpüşlerin,habersiz gelen bir buket çiçeğin tadını unutamazsınız.Ama buluttan inince ya da düşünce diyelim hafızanından silinir tüm tatlar...Aşkınızın bahar tomurcuğu fide vermez,oysa siz bir ağaç düşlemiştiniz... Aşk yüreğinizdeyken korur sizi,sizden çıktıktan sonra önce acı sonra hissizlik verir...Bu ne bedeldir ne keder..Sadece aşk kendi yolunu seçer...

45309.jpg
Çok denedim ama bir türlü olmadı. Aşkla bir türlü yıldızımız barışmadı. Aşkın iki yüzü var ve bana hüzün tarafı denk geldi. Aşkın bedelini acılarla, gözyaşlarıyla ödüyorum. Bir türlü kurtulamıyorum aşk denen bu illetten. Rahat bırakmıyor yüreğimi aşk. Rahat bırakmıyor gönlümü hüzünler... Çaresi yok kurtuluşun. Dilimin gönlüme hükmettiği zamana kadar da kurtuluş olmayacak. Her sabaha umutla bugün farklı olacak, bugün tamamen O’nsuz bir hayat olacak diye kalkıp unutamamak ve hep O’nu O’nsuz yaşamak ne kadar da acı verici bir durummuş. Her unutmak isteyişimde daha çok aklımda olması ve daha çok acı çekmem beni daha çok üzüyor. Zaman her şeye çare olur derler ama ben bir çaresini göremedim. Sevdin mi unutamıyormuşsun bunu anladım. Gönül sevdi mi ne yapsan da söz dinlemez ve sever. Başka aşklarla avunabilirsin veya O’nsuz bir hayata alışabilirsin. Zaman belki O’nsuzluğa alışmayı öğretir ama O’nu unutmayı asla!!!

resim_goster2.php
ASK NEDIR??

...Aşk eski bir hikayedir ama her zaman yepyeni...Ve aşk, öyle engin bir deryadır ki, ne kenarı
vardır, ne de ucu bucağı...
Sana desem ki;

yalandostum1sc.jpg
ask303zm.gif
‘Aşk kalbin
göklere yükseldiği altın merdivendir.‘ Bilmem yeterli olurmu?
Aşkın ilk soluğu, mantığında son soluğudur. Bitmeyen bir şarkıdır aşk...Dudaklarda türkü, ruhu açan baharın gelişi gibi...Nasıl, nereden gelir bilinmez, öyle sessiz ve güçlü...
İnsan kalbindeki gerçek aşk dört nala giden bir attır. Ne dizgin anlar,

http://www.piczo.com/x-just-graphics-x?g=13944678ne ses dinler...
Aşk insanı kılıçsız zapteder ve ipsiz bağlar.
Aşkı anlatmak, suya mektup
Kızıyorum bugün yine… Bana bu kadar acı veren kalbime.
Gelmeyeceğini bildiği halde pes etmeden seni bekliyor diye. Hiç vazgeçmedi seni sevmekten, özlemekten ve en acısı da beklemekten.
Anlatıyorum söz geçiremiyorum ona… Takılmış kalmış sende. Vazgeçmiyor sevdandan. Ah bilse bana ne kadar acı çektiriyor. Aslında biliyor da dinlemiyor. Dinliyor da kabul etmiyor. Kabul etmek istiyor ama vazgeçemiyor senden.
Dursun artık atmasın. Dursun çünkü kurtulayım. Dursun çünkü huzur bulayım.
Dursun çünkü başka türlü bitmeyecek bu sevda…
brilhojo3.gif
brilhojo3.gif
brilhojo3.gif
brilhojo3.gif

[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]> Bir gün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. Aman tanrım diye bağırdığında bir peri belirir ve ne diye bağırıyorsun der.Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. Baltan bu muydu diye sorar. Ormancı hayır diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. Baltan bu muydu? Ormancı yine hayır diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. Baltan bu muydu? Ormancı evet der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner. Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer. Ormancı aman tanrım diye bağırır. Peri yine belirir ve ne diye bağırıyorsun der. Ormancı karım suya düştü der. Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner. Senin karın bu mu diye sorar. Ormancı evet der. Peri sinirlenmiştir. Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil der. Ormancı özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur... Bu hikayeden alınacak ders: Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir. Kendileri için bir şey istiyorlarsa ekmek çarpsındır. > >_________________________________________________________________ [/FONT]

Geri