Aşkın Gözü Kördür.Lütfen Okuyun.

Krisbert

Yeni Üye
Üye
Aşkın Gözü Kördür.Lütfen Okuyun.
SONUNA KADAR OKUYUN LÜTFEN BİRAZ UZUN AMA ÇOK ŞEY ANLATIYOR...

Aşkın gözü kördür diye boşuna dememişler.6. sınıfın sonunda biriyle çıkmaya başladım sınıfın zübbesiydi ama ço..k yakışıklıydı boyu posu endamı vardı.. sevmiyordum ama çıktım.Sırama ve çantama güller koyuodu msn nicklerine güzel güzel sözler sonunada adımı yazıp kalpler koyuyordu.7. sınıfa geçtik gelmesin diye dualar ettim ama geldi 1 hafta sonra sınıfta arkamı döndüm yüzüne karşı BİTTİ dedim şok oldu ne diyeceğini bilemedi.2 hafta sonra msnde konuşuoduk seni seviyorum beni bırakma lütfen tekrar çıkalım dedi öyle diyince bişe diemedim zaten ayrılınca çok büyük bir boşluk hissettim.Ve kabul ettim.Hiç konuşmuyorduk sadece msnde.. okulda aynı sınıftaydık ama sadece günaydın günaydın dioduk. derken 14 Şubat geldi sevgililer günümü bile kutlamadı.Ortak karar ile ayrıldık.Ama çok sevmeye başlamıştım...9 ay çıktık....Sonra Nisan ayında çok yakın bir arkadaşıma dostuma çıkma teklifi etti ve arkadaşım beni takmadan kabul etti.24 saat bile geçmeden kızı bıraktı.(Yeni öğrendim tek amacı beni kıskandırmakmış).Sonra 7. sınıf bitti..8e geçtik ve ben ona deli qibi aşıktım ayrı kaldığımız sürede 3 kişi ile çıktım ama olmadı onun qibi sevemedim.8. sınıfın Ekim ayında Sinemaya gittik.Oda geldi yanına oturdum öyle tatlıydı ki film yerine onu izledim.. Filmi beğenmediler(Filmin Adı=Vicdan) 2. yarısını izlemeden çktılar dışarda bizi beklediler diğer arkadaşı ile beni yanına çağırdı sana bişe dicem gel dedi gittim film bitsin öyle dedi...Film boyunca düşündüm düşündüm ne dicek diye...Film bitti çıktık ve 6 senelik kardeşim dediğim dostuma çıkma teklifi edicekmiş kabul edermi diye sordu..Başımdan aşağı kaynar sular döküldü dostum kabul etmicekti etmem sen varsın dedi onu çoooooook zorladım ve öyle çıktı dostum o akşam bizde kaldı çok vicdan azabı çekti..1 ay sonra Bu pislik dostumuda bıraktı.Ve ben Yine kör kütük aşıktım ona...8.sınıfın ilk döneminin bitmesine yakın 17 Ocak şişe çevirmece oynadık..Ve Ona çıktılarından en çok kimi sevdin dediler beni işaret etti..sınıftan çıkarken beni çok zorladı 3. kez seninle çıkmam dedim(bunu söylerken 4. bile olcağını nerden bileyim ki ). Oda 3.de olsun dedi...Msnde konuştuk falan kabul ettim.14 şubatta hediye aldı üstünde 6 kalp bulunan bir süs bende parfüm aldım:) 10. ayımız oldu ve bu pislik okulda beni yanına çekip ayrılalım mı dedi bende tamam dedim sınıftan çıktığı anda kıyamet koptu hiç bu kadar ağlamamıştım sinir krizi geçirdim çok kötüydü ve o orda bana güldü :mad: Bende Karşılık olarak sevemessin yok sende yürek diye bağırdım..3 Martta ayrıldık.Arada benden gizli başka bir arkadaşıma yavşadı ben o arkadaşımın omzunda ağlarken o arkadaşım 3 qün onunla çıkmış.Sınıfta keş diyorlardı artık kardeşim dediğim arkadaşlarımın omuzları her gün göz yaşımla ıslandı tuvalette yerlere çömelip dön bana diye bağrışlarımı dinlediler ölü qibiydim kulağımda kulaklık sadece müzik dinliyordum, konuşmuyordum doğru düzgün gülmüyordum kalbim ağrıyordu çook...30 Mart günü yine bir çıkma teklifi yine aynı pislik işte aşkın gözü körrr yine kabul ettim..Çok güzel günler geçirdik bu sefer hafta sonları buluştuk sınıfta el ele göz göze dudak dudağa geçen günler..Kıskançlık krizleri.. sevdiğine o kadar kaptırdım ki kendimi çok sevdim çok...Msnde konuşmuyorduk çünkü okuldada dershanedede aynı sınıftaydık haftaanın 7 qününü birlikte geçiriyorduk...üstüne üstük dershane çıkışıda buluşuyorduk birbirimizden sıkılmıyorduk sevgisine kaptırdım kendimi ama o sadece hoşlanıyordu bense kör kütük aşıktım...Balo günü dans ettik Anlamazdın Diye sayıkladım kulaklarına şarkıyı kulağına söyledikçe dahada sıkı sardı beni o uzun kolları göğsüne yasladı kafamı..1.80 boyu vardı bende anca topukluyla 1.70 oldum normalde 1.65 :) Okullar Kapandı Akçay'a yazlığa gittik gitmeden önce mail attım ayrılalım mı diye arkadaşları ayrılcak yine sen üzülceksin dedi seni senin onu sevdiğin gibi sevmiyor ilk çıktığınızda seviyordu senin sevginin çokluğunu görünce seni kulladı diyorlardı..Bende ayrılalım mı die mail attım sen istemezsen seninle ölüme bile qiderim ama istersen biter dedim.Sonra msni açtı maillerimi aldın mı dedim hayır almadım bekle bakıyım dedi.Baktı ee dedim.Sen öle istiyorsan tamam bitsin dedi.Tamam ama ayrılmayı düşünüyormuydun dedim.Hayır kapa konuyu dedi.Kendine İyi bak dedim. Sende Tatlım dedi ve 2 Temmuzda bitti 15 Aylık büyük aşkımı bitirdim.Arkadaşlarına sordum yalan söylemiş dedi ve o arkadaşi bir kaç hafta sonra çıkma teklifi etti diğeri kardeşi olarak görüyordu beni..Kabul etmedim.

Onu unutmak çok daha acı verdi hediyesi okullar kapanırken hatıra olsun diye gömleğime yazdığı (Seni Seviyorum ve Seveceğim Birtanem) bu iki şeyi elime alıp çok ağladım ayrılmak çıkmaktanda acı verdi ama alıştım şu anda onu unuttum başka biri ile çıkıyorum ama Orta okuldaki en büyük aşkım olarak kalacak hep...Kalbimdeki yerini hiç bir zaman silemem ama şu andaki çıktığımıda çok seviyorum onun kadar olmasada..Şimdi lisede aynı okula geçebiliriz büyük ihtimalle...diploma puanımız aynı..aynı sınıftada da olabiliriz zaman neler gösterecek bilmiyorum ama şuanda çok mutluyumm herşeye rağmen. :)

Son düzenleme:
Hikayeni okudum cnm...

gercekten zor günler atlatmissin :uhu:
Ama birazda kendimiz suclumusuz demi :tik:
Yani ask iyi gzlde, bazi yerelerdede gözünü kapatmiyacaksin, kaldiki ztn kötü tecrübe edindiysen, daha dikkatli olacaksin...

neyse umarim bu yasadiklarin sanada ders olmustur tatlim :)

Ama nihayetinde mutlumussun :) ve digeri ile ayni sinifa düsseniz bile, birak artik bence onu..

okadar kez kanmissin.. bundan sonrasi askin körlügü ile alakali birsey olamaz canim...

Herzaman mutlu olman dilegiyle :):)

Saol cnm haklısın biraz suçum var başta sevmediğim biri ile çıkarak...en başta çıkmamalıydım ama severim diye düşündüm ve öylede oldu...Zor günler ama geçti hepsi 2 ay oldu atlatalı...Unutmak çokta zor değil istedikten sonra..Sadece Anılar Zaten 2 aydır görmüyorum görmedikçe unutmakta kolaylaşıyor..

Okuduğun ve yorumladığın için teşekkürler... :)

Canım sanıyorum sen şu an liseye geçiyorsun. Ben hikayenle ilgili yorum yapak istemiyorum. Zor günler geçirmişsin ama sana tek diyeceğim şey.:
Aynı yaştayken aynılarını ben de geçirdim benimki bu kadar karışık değildi sadece bir arkadaşımla çıkmıştı o şahıs.. Şimdi lise bitti bu sene :D Gülüyorum varya :huhe:
Çünkü hayatımın aşkını buldum lisede. Lise hayatında çıktığım ilk kişiydi ve öyle devam etti,arada ayrılıklar olmasına rağmen hala birlikteyiz.
Arkadaşlarını çok iyi seç bu ilk uyarım.. İkincisi de seneler sonra buna güleceksin :) Ben böyle bir insana nasıl değer vermişim diyeceksin :) Yaşamış kişiler her zaman doğruyu söyler. O yüzden kafanı çok fazla yorma,sağlığını falan bozma :S
:kiss:

Yok canım onu artık takmıyorum evet liseye yeni geçtim :) Ama şu anda bile ona nasıl bu kadar değer verdiğime şaşırıyorum..Böyle bir pisliğe :) Okuyup Yorumladığın için Teşekkürler. :)

Biraz sevgi,biraz inat,biraz kiskanclik hepsi birbirine karimis sizde,yine de unutma ki ask buyudukce sekil degistiriyor,hic bir ask ilk ask gibi olmaz..Mutluluklar...

kardeşim bu başına gelenleri zaten biliodum.ama şimdi gene okuyunca içim acıdı nası bari anlatınca rahatladın mı cnm üzülme sakın bn izel ve irem hep yanındayız seni seviyoruz

Hepinize Teşekkürler :)

Saol Aycan Evet Hep Yanımdasınız...Bunların Hepsini Atlattım Zaten :) Artık Onu Takmıyorum :) Ben Burda Paylaşmak Amaçlı Yazdım Çok Şükür Atlattım Hepsini.. :) :):)

Geri