Etiketler:
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Allah Şahit

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yine o gitmeler sonrasını ben bilirim
    Ne yarın ne de dünler acımı eskitmediler
    Bir canım var al senin olsun
    Bin ahım var yüreğin duysun

Allah şahit yandım aşkına
    Allah şahit yıllarıma
    Yüreği sürmelim sürmelim sana
    Ağlasam inlesem ne fayda

Aşkın Nur Yengi - Allah Şahit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Olmadı Gitti

Aşkın Nur Yengi - Olmadı Gitti

Aşkın Nur Yengi - Olmadı Gitti sana kızmak gelmiyor artık içimden çünkü çok üzüldüm güller açardı yanaklarımda sarardım süzüldüm pişman değilim herşeye rağmen seni sevdim seni çok sevdim acı çektim denedim herşeyi olmadı olmadı olmadı gitti sen istedin olmaz dedin bu iş yürümez dedin ne kadar sızladı içim nasıl kırıldı kalbim ne zor geçti günler senden ne kadar zor vazgeçtim şimdi...
  2. Aşkın Nur Yengi - Hesap Ver

Aşkın Nur Yengi - Hesap Ver

Aşkın Nur Yengi - Hesap Ver yitirilen yıllara tükenen sevgilere soruyorum bitmeyecek sandığım harcanan anılara soruyorum hesap ver ne oldu olacak hesap ver yaramı kim şaracak hesap ver açımı kim paylaşacak şimdi kim tutar yerini hesap ver ne oldu olacak hesap ver yaşımı kim tutacak hesap ver avunmam hiç kimseyle şimdi kim tutar yerini sokup aldın benden yalanlarla hayatımı...
  3. Aşkın Nur Yengi - Haberci

Aşkın Nur Yengi - Haberci

Aşkın Nur Yengi - Haberci seni yere göğe sığdıramıyorsam eğer sana verdiğim değere paha biçilemiyorsa kalp yara bere içinde kıvranıyorsa eğer bu senin kerametin değil bu kör sevgi korktuğum başıma ha geldi gelecek korkunun ecele faydası yok bitecek kuşlar göçtü sonbahar geldi gel görkı yarım benden vazgeçtı kuşlar göçtü sonbahar geldi felaket bana bugün yüreğim haberci
  4. Aşkın Nur Yengi - Göreceksin

Aşkın Nur Yengi - Göreceksin

Aşkın Nur Yengi - Göreceksin düşünme çok dönüş yok artık geriye, sonunda bak yalancı çıktım ah kadere canımı verirdim, uğruna hediye, oysa ben senindim, hasretin ellerimde alışmalı, dönüş yok artık geriye, sonunda bak yalancı çıktım ah kadere canımı verirdim, uğruna hediye, oysa ben senindim, hasretin ellerimde beni bu şarkılar öldürecek göreceksin, yana yana yürek seni sevecek,...
  5. Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası çare bulunur mu yare? can pare pare zarardayım, yad ellerde avare, sen zor, ben sade karardayım bittim ben, her şeyi yıktım ben, bir günah ettim ki, bu derdi hak ettim ben, bir günah ettim ki, bu dersi hak ettim ben ağla cezalı, eksik vefalı başı belali aşk kazası bu, kurtulan yok, ağla cezalı, eksik vefalı başı belali aşk kazası bu, davali çok çare...

Sayfayı Paylaş