Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Aşkınız Duvara Dekor Olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yatak odası dekorasyon örneği Duvara fotoğraf asmak

Yatak odanız eşinizle size özel. O yüzden yatak odanızı ikinizin resimleri ile donatmaya ne dersiniz. Yatak başının üstüne yapılmış bu dekor benim çok hoşuma gitti. Romantik geceler için romantik bir oda olur. Bende eşimle başbaşa fotoğraflarımızı böyle kalpşeklinde dizayn edip yatak başımın üstüne asmayı düşünüyorum. Sizcede çok güzel bir yatak odası dekorsyonu olmamış mı meleklerim?

< Konu Resmi..>

Aşkınız Duvara Dekor Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvarların dili olsa:)

duvarların dili olsa:)

- askim seni cok özledim - ben de seni caniimm duvar: - dün falancaya da askim demisti... benden söylemesi -vay şerefsiz beton .. - bıdıdıdıdı - - bıdıbıdıbıdıbıdı - -bişey desene be, duvara mı konuşuyoruz!! dört duvar: -abi, ayıp oluyor ama - size demiyom lan ... - abi gene ağlıyosun hayırdır ağlama duvarı: - lan herkes geliyo ağlıyo dayanamıyorum bırakıcam işi -sen de...
  2. Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon

Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon

Dekorasyonun en etkin objelerinden biri olan duvar kağıtları modası geri geldi. Tüm dünyada ilgi gören, modern ve klasik tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden duvar kağıtları bulunduğunuz ortamlara renk ve desen terapisi sunuyor. Vinil, ipek, kağıt ve boyanabilir türdeki duvar kağıtlarını evinizi ya da ofisinizi pratik olarak dekore etme fırsatı sunuyor. Renk ve desen çeşitliliğinin yanı...
  3. duvar dekor objeleri

duvar dekor objeleri

salon objeleri duvar objeleri duvar dekorları dekorlari dekor DUVARLARINIZDAKİ BOŞLUKLARA DEGİŞİK FİKİRLER Mİ İSTİYORSUNUZ ? BENDEN TAVSİYE TABLOLAR OBJELERLE O BOŞLUKLARI DOLDURUN HEM EVİNİZ DEGİŞECEK HEMDE FARKLI BİR HAVA KAZANACAK...
  4. Heykellerle duvar dekorasyonu

Heykellerle duvar dekorasyonu

Duvar dekorasyon fikirleri Heykel duvar dekorasyonu Bu duvara asılan kadın heykeli dekorasyona hoş bir hava kaltmış meleklerim. Heykelin anlamını bilmiyorum ama göögsünden çıkan aslan ilgimi çekti. Bir anlam taşıyordur mutlaka. Sizde duvarınıza heykeller asarak ilginç bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz meleklerim.
  5. Bitkilerle duvar dekorasyonu

Bitkilerle duvar dekorasyonu

Bitkilerle duvarlar Bahçe duvarı örneği Oldukça zarif duran bitkili bahçe duvarı, bahçe dekorasyonuna şıklık katmış.

Sayfayı Paylaş